Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

co si mam na to dat? Poradte

Príspevok v téme: co si mam na to dat? Poradte
au

ahojte, urobila sa mi tam dole taka akoby vyrazka, ale taka zvlastna. Mala som pod kozou taku malu bielu hrcku a bolo mi to neprijemne, tak som si ju skusila vytlacit ale neslo to. Vyzeralo to ze je to len pod kozou a nejde to na povrch, ale potom na druhy den sa akoby praskla a odvtedy ma to boli na dotyk a to miesto mi strasne napuchlo. Neviete mi poradit co si mam na to natriet? Alebo to samo zmyzne? Vyzera to dost zle a ma sa vratit priatel a dovtedy by som bola rada keby to zmyzlo.

au

farmaceutka1 tam jak su chlpky, tu alpu som uz skusala, aj nechtikovu mast, tak uvidim.
Ja uz som si to skusala vytlacit, este ked sa mi to len vytvorilo a moc neslo, ale nakoniec sa podarilo takze to uz prepichnute akoby mam, ale teraz sa mi tam spravil opuch a vnutry hrca jak vacsi hrasok a boli to. Neviem ci mam pockatze sa to da samo doporiadku?

farmaceutka1

au, kde presne mas ten problem? Na sliznici, alebo na kozi v okoli chlpka? Ak na sliznici, tak Alpa sposobi, ze vyskocis ako srna, bude ta to palit!
Skus si to prepichnut jemne sterilnou injekcnou ihlou, ak mas.
Syfilis to nebude podla mna :-)

au

delphia ak by som mala ten zapal bartoliniho zlazy mala by som dnu pod kozou taku hrcu bolavu velku asi ako taky vasci hrasok?
rozmyslam, ze pockam tyzden, ak zostane az potom pojdem v pondelok k lekarke. Ak by to bolo ono, je nebezpecne tak dlho cakat ci nie? dik

delphia

samozrejme ze to nemusi byt syfylis :D

ale na gyndu treba zajst, lebo moze ist aj o zapal bartoliniho zlazy. a to trea riesit casto az chirurgicky+ antibiotika

alzbee

Podla mna je to obycajny "jebak", do ktoreho sa ti dostala nejaka infekcia, tak sa zapalil..uz som velakrat aj ja mala tam dole najprv tvrdy pupak, ktory nesiel vytlacit a ked sa mi to podarilo, tak naozaj s velkou bolestou :-O ja som si davala na to Tea tree olejcek a preslo to:))

au

delphia syfylis sa snad neda chytit len tak nie? Musela by som mam kontakt s nikym kto to ma, ze? A to som na 100pro nemala.
Co tak pockat tyzden a ak nic potom zajdem na gyndu?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

co si mam na to dat? Poradte - Fórum - ZDRAVIE.sk