Botulotoxín

daisy

Vidim, ze zds sa ku mne pripaja:) zlatica a ty si myslis, ze sa botox z tela vypari? mynona, tvoj argument je hlupost, treba eliminovat skodlive veci a argumentovat tym, ze aj tak je okolo nas dost skodlivin, tak preco si este jednu dobrovolne nepichnut je trosku od veci... Jasne, ze ti doktorka povedala, ze si mala prist, ked si mala 25, cim skor a dlhsie, tym lepsie pre jej vrecko, nie? Zijem uz nejaky ten cas v USA a neter mi studuje za plasticku chirurgicku, viem, o com tocim, ked tocim. P.S. Mam dve segry po 40tke. Plet maju mladistvu, najstarsia trosicku vrasociek okolo oci, ale postavu ma ako bohyna. Co takto pracovat na niecom, co sa da zlepsit alebo si myslis, zeby ta tvoj chlap uz nelubil s vraskami?

zds

mynona, opuch je normalna reakcia tvojho tela, snati sa cudzorodu latku rozriedit, zaroven aj likvidovat miestny zapal.
precisti si pecen normalnym cistiacim cajom (tak sa vola) alebo cajom zo sylimarinu.
vyvaruj sa najma spalenym tukom, aj ked je to s prichadzajucimi sviatkami problem.
daj si na par dni c-cko + zinok. zarad do stravy celozrnne potraviny, obsahuju vela latok, ktore prispievaju ku peknej pokozke.
ak budes nabuduce zvazovat aplikaciu botulotoxinu, pouvazuj, ci je to nevyhnutne.

zds

poznam niekolko ludi v strednom a vyssom veku, ktory maju krasnu plet,najma malo vraskavu.
plet je odrazom zivotneho stylu, ibaze my casto hladame "skratku" ako riesit prejavy problemov a neche sa na velmi riesit problem ako taky.
botuloxin je cudzoroda latka a skodi v akomkolvek mnozstve. je to toxin, ktory musi organimus zlikvidovat.
je to prenho praca naviac.

zlatica

presne tak,ja mám po 40,a lekárka mi povedala že som mala prísť už v 25.Vtedy sa to dá skorej zlikvidovať.Teraz mám problémy s velkými vráskami.A je to každého osobná vec.

mynona

v 25 som o takom ešte neuvažovala. Lekár mi povedal, že keby som si to dala vpichnúť približne v tom veku, tak som ich nemusela mať tak silne vypracované. Lenže vtedy o tom ešte nebolo počuť. Fakt je to každého osobná vec a trba si to naťtudovať pretože botox v takých dávkach ako sa aplikuje neškodí. Je mnoho vecí ktoré škodia napr. grilované mäso a mnohí ho jeme. No nie??

zlatica

daisy,každý sa rozhoduje sám za seba,či chce alebo nechce.Na botox je vela názorov,dobrých aj zlých.Takže nerob tu bleee,ked nevieš poradiť

daisy

Mam 25 a uz mam slabulinke dve vrasocky na cele-casto krcim celom. Uvazovala som nad botoxom, ale nie je to zdrave.Niekde ten 'jed' odist musi a samozrejme, ze sa to vstrebava do tela. Bleeee

zlatica

ano mám stým skúsenosti,tiež som mala len jednu stranu opuchnutú,to je podla toho ako ti vpichne do svalu.Za chvílu to zmizne.Ja som mala dokonca aj modrinu.