Zapal a hnis v zube

Príspevok v téme: Zapal a hnis v zube
Natasha1987

Ahojte, uz skor mi zubarka prevrtala plombu, lebo ma velmi bolel zub, zistila, ze je tam hnis a necha ho vraj odtekat..Mna zub nebolel, tak som s tym ani nesla, az do stvrtka :( zapchala sa mi dierka jedlom a bola som uz dvakrat cistit na pohotovosti a je to este horsie :( Mam opuchnute cele lico, zub ma boli nepricetne, vcera som mala dokonca aj zvysenu teplotu. Nerv v zube mam prestrihnuty, lebo bol uplne odumrety.. Zajtra je konecne pondelok a idem k svojej zubarke, nech mi s tym nieco urobi... Myslite si, ze mi ho vytiahne?:((( Nechcem stratit zub aj ked je to v zadu..

petranka228

awojte pls co ma robit predne zuby si pomaly necitim ale ked sa ich dotknem strasne bolia aj pod nosom ma neico boli mama tvrdi zejeto zrejme hnisboze a ked tu citam co vam robili u lekara tak niediki nieje ina moznost???ani tabletky nereaguju pls odpiste mi na email alebo neviem na pokeci mam nick petranka228

leon

caute ja som mal opuchnutu polovicu tvare nikdy som nebol u zubara ale bola to neskutocna bolest a zubarka mi zistila ze mam zapal okostnice tak mi nemohli pichnut injekciu tak mi vytiahli dve stolicky naraz zaziva no poviem vam to ze to sa nedalo vydrzat ale mal som pokoj ale teras ma momentalne boli lava strana a je to na nevidrzanie tak papa

pan smrt

Aj ja mam opuchnute cele lico plne hnisu.zubarka mi zub otvorila,hnis neviteka,lebo som prisiel neskoro a dostal sa az hlboko do tkaniva a az sa mi to taha na oko.antibiotika mi po tretom dni zaberaju len mierne.zub pojde von,nakolko bol uz vybraty v minulosti aj nerv a zub bol uz raz prelieceny a teraz u neho nastal hnilobny proces.ak hnis neodstupi caka ma pred tym chirurgicky zakrok.takze ak Vas zacne boliet zub neoplati sa cakat...

aluska

ja som mala opuchnutu polku tvare kvoli zubu asi 3 dni..bolest neskutocna
isla som k zubarke, zub otvorila, precistila,cakam na vlozku, na druhy den opuch nide, bolest po 2 dnoch zmizla
ziadne antibiotika, ziadne trhanie
zalezi od zubara...ako velmi sa snazi a ako velmi chce

martinka54

ja si myslim, ze ti ho vytrhne. ja som mala zub mudrosti zo silnym zapalom a isiel von a trapila som sa este tyzden potom, kym mi antibiotika nezabrali. vacsiu bolest son v zivote nezazila a to sa mi mala narodila cisarsky. mam fakt dobreho doktora, trha len v krajnosti, kedto nema vyznam. drzim palce

aluska

kazdy poriadny zubar sa najprv snazi zachranit zub a trhanie ma byt vzdy az posledna moznost
a osobne si myslim ze ti ho nevytrhne, pekne ti ho prelieci, mala som uz viackrat taketo problemy a vzdy to dopadlo dobre...

petooo

och božeee toto neprajem nikomu cele lico mam napuchnute esteže zub mam odumrety a ten neboly ale tie vysetrenia v nemocnici neprajem nikomu.....

renaam

nehadz vsetkych do jedneho vreca - ja poznam zubarov, ktori by zub vytrhli az vtedy, ak by to bolo uplen nevyhnutne. Taktiez maju a pouzivaju najmodernejsiu techniku ako v "zapadnych krajinach".