Čo ak zostanem navždy sama?

Príspevok v téme: Čo ak zostanem navždy sama?
LucnyKvet

Viem, že veľa ľudí tu riaši oveľa horšie problémy, ale mňa to proste trápi, a rožiera ma tá predstava, aj keď viem že nemá najmenší zmysel sa tým trápiť.... Čo ak zostanem navždy sama, bez priateľa, bez lásky? Čo ak nikdy nebudem milovaná? Čo ak tu pre mňa nikto nie je ? Čo ak si nikdy nenájdem priateľa? Čo ak budem navždy panna? Ja viem že je to blbosť, ale tá myšlienka ma strašne ubýja:( Je to strašná predstava:( Mám 15, ešte som nikoho nemala, ja viem že je to normálne, a ani nezávidím spolužiačkam, ktoré už v 13 začali so sexom.... to je choré:(
Inak asi nie je dôvod, prečo by som si nikoho nenašla.... každá z nás je predsa svojím spôsobom pekná, a ja nemyslím že sa z tohto vymykám... len som tak iná ako ostatné :( Mám iné priority... proste všetko :(

renusi

ahoj lucny kvet,pozeram tu,co vsetko ludia na tej stranke rozoberaju.si mladucka,mas 15r,krasny vek.uzivaj si mladost,zabavaj sa,zi v pritomnosti,netrap sa.si zdravá mlada baba,laska pride,ked ju nebudes cakat.take male lasky,trapenia dievca preziva v puberte,je zalubena do hercov,spoluziakov.no ta velka laska pride neskor,aj prvy sex,na ktory nezabudnes,lebo budes nan zrela,pripravena.no co mozu citit tie 13r dievcatkaa!
najdi si zaluby,co ta bude bavit(sport,tanec,knihy...)nad laskou sa netrap!ahoj.....

karioll

skusim este raz.mas 15,mas vsetko pred sebou,vobec nikam sa nemusim ponahlat,tvoje otazky,obavy,hodnotenia su primerane veku.za par rokov budes zasa ine veci riesit.najdolezitejsie je,aby si bola spokojna sama zo sebou,na cele okolie sa mozes vykaslat

josie

prepáčte za ten môj včerajší komentár ale prisahala by som že som reagovala na komentár k tejto téme, no zrejme som sa pomýlila, ospravedlňujem sa

LucnyKvet

ďakujem že ste ma pochopili:)
Shaula: veď to je presne môj problém, príliš veľa nad všetkým uvažujem, rozoberám, potom zapracuje fantázia a začnú sa rozvíjať hororové scenáre, a začnem sa za tú vec trápiť :( proste neviem vypnúť, stále musím nad niečim uvažovať.... samozrejme, len o neužitočných veciach a blbostiach, a potom to dopadne v podobe tejto témy :)

ShaulaThalit

Vidis, chcela som teraz napisat, ze to su blbosti, nad cim sa zamyslas, ale ja som na tom rovnako, ze sa toho bojim a s mojou povahou je to aj dost mozne :P :-)
Ale suhlasim s alzbee, ona ma pravdu, musime zit pre pritomnost. prilis vela uvah o buducnosti nas len nicia... tak sa drz.

Azuriitko

aj ja mam 15, dobré že si takéto niečo uvedomuješ už v 15 rokoch, fakt super.

LucnyKvet, možno je to u teba spôsobené aj tým, že sleduješ ako spolužiačky už striedajú chalanov ako na bežiacom páse, ale vedz že to je iba výstrelok doby, pred pár rokmi to v podstate neexistovalo aby hádam v 16 rokoch bolo bežné, že baba má priateľa, a nie toť v 13 a ešte aj sex, naozaj to je choré. Deti majú sex, až smiešne :D Ja mám napríklad 23 a dá sa povedať že som ešte nemal priateľku, niežeby neboli baby ktorým som sa páčil, ale na základke som proste asi nechápal o čo ide, keď baba po mne išla (teraz spätne si uvedomujem ako to ozaj bolo), na strednej to bolo asi podobné, nedostal som sa do vzťahu, aj keď boli baby ktorým som sa páčil, ale nevedel som asi urobiť dáky krok k niečomu, a na výške som mal tak žalostne málo báb, že voľnú bolo nemožné nájsť :D A tak jediné čo mi z toho chýba, je skúsenosť, ktorú aj tak svojím spôsobom získavam posledný rok, a takže v konečnom dôsledku nevadí že som ešte nemal priateľku. A viem že budem mať, a aj ty budeš mať priateľa, ako to že iné už majú nič neznamená, veď aj tak ešte asi ani nevedia čo to je láska. Takže žiadny strach, netráp sa tým, a veru ani nevieš kedy, a už budeš kecať s budúcim priateľom :D

aj ja mam 15

prosim ta netrap sa. ja mam tiez 15 a v zivote som nemala chalana a uz vobec nie sex! ten mi kludne staci ked budem dospela. nic v zlom ale my mame este na lasku cas, neboj sa, ako hovorievala moja babina, na kazdu dieru sa zaplata najde:) tak sa netrap ani ja sa netrapim zi naplno a aj laska pride sama od seba ked to budes najmenej cakat...