Čo ak zostanem navždy sama?

Príspevok v téme: Čo ak zostanem navždy sama?
LucnyKvet

Viem, že veľa ľudí tu riaši oveľa horšie problémy, ale mňa to proste trápi, a rožiera ma tá predstava, aj keď viem že nemá najmenší zmysel sa tým trápiť.... Čo ak zostanem navždy sama, bez priateľa, bez lásky? Čo ak nikdy nebudem milovaná? Čo ak tu pre mňa nikto nie je ? Čo ak si nikdy nenájdem priateľa? Čo ak budem navždy panna? Ja viem že je to blbosť, ale tá myšlienka ma strašne ubýja:( Je to strašná predstava:( Mám 15, ešte som nikoho nemala, ja viem že je to normálne, a ani nezávidím spolužiačkam, ktoré už v 13 začali so sexom.... to je choré:(
Inak asi nie je dôvod, prečo by som si nikoho nenašla.... každá z nás je predsa svojím spôsobom pekná, a ja nemyslím že sa z tohto vymykám... len som tak iná ako ostatné :( Mám iné priority... proste všetko :(

LucnyKvet

morbidnost mi nevadí :D je viem, že je to zbytočné, ale zaťažujem sa tým :( asi z toho musím iba ak vyrásť :)

alzbee

A co ak zajtra zomries? prepac, viem, troku morbidne, ale je zbytocne sa zatazovat myslienkami do buducnosti..zi pre pritomnost:)

josie

tak takéto veci ťa trápiť ešte nemusia, si na to primladá, ja som o desať rokov staršia a rozmýšlam nad týmito otázkami lebo trápia aj mna a vždy sa uteším myšlienkou že čo má prísť to aj príde a netreba sa nikam ponáhľať