chlamydie z vyronu

Príspevok v téme: chlamydie z vyronu
p_atris

moj partner ma taky zvlastny vyron,naposledy az moc zapachajuci a skor mi pripominal ako keby lepkavy moč aj miestami s divnymi zltymi a cervenymi skvrnami akoby to k tomu ejakulatu ani nepatrilo.a navyse partner ani necitil ze uz mal ejakulaciu,a nestalo sa to takto prvykrat.na druhy den som dostala zapal so strasnym palenim pri moceni a neustali pocit ist na zachod,a moc bol syto oranzovo-cerveny akoby by som vycikala aj ten jeho vyron s takym istym zapachom.ale v poslednom case cca vyse mesiaca mam casty problem so zapalom mocovych rur ale zakazdym trval max.2 dni a nebol az taky intenzivny v bolesti ani farebne a hustotou odlisny ako je momentalne.partner mi aj spominal ze mava parkrat do roka problem s kolenami,ma ich strasne napuchnute ze nemoze par dni sa ani postavit.moze sa jednat v nasom pripade o chlamydie? ..s partnerom mame 17 rokov, a sme spolu este len 3 tyzdne.. taktiez sa chcem spytat ci mam ist na vysetrenie k obvodnemu lekarovi alebo ku gynekologovi?

p_atris

bola som vcera a je to len silny zapal,nastastie ziadna pohlavna choroba, ale myslite si ze aj zapal mocovych ciest sa da preniest pohlavnym stykom?

karioll

ja by som isiel ku gynekologovi.uz vcera bolo neskoro.a frajera posli k urologovi alebo na kozne,musite sa liecit spolu