Chcem zmiznúť z Azet.sk Ako na to ???

Príspevok v téme: Chcem zmiznúť z Azet.sk Ako na to ???
NIE!nick!89

Chcem zmiznúť z Azet.sk,už aby tam môj nick nebol aby neexistoval , nepýtajte prečo,nechcem o tom hovoriť.
Takže už mám tam asi 4-5 nicky na ktorých som nebola prihlásená viac ako pol roka,je to aj rok...a stále nick existuje!! písala som adminovi a on fur to isté odpísal (kontakt@azet.sk) že na zrušenie je potrebné neprihlásiť sa 6mesiacov .
Tak ako? Ako sa zbaviť nicku na pokeci????

čo mám robiť???

Ďakujem

NIE!nick!89

zwedavus-ďiky za radu,všimla som si vela ludi čo tam neboli prihláseny od roku 2007 ale rok 2006 som tam nevidela,asi už vymazali tie nicky,asik budem musiet počkat na rok 2010:-D
aj tak buduci rok idem za hranice na dlhšie taže azet.sk dlho nechcem vidiet,možno až ked mi zrišia tie nicky ...možno možno vytvorím si new nick:)
Možno aj teraz ked zrušia starý pokec v jeseni ta zrusia aj tie nicky čo neboli prihlaseny len tých pol roka,uvidime...hmm??

zwedavus

aj ja som počula o tom, že ak sa neprihlásiš pol roka, automaticky ťa odtiaľ vymažú. ale ak si tak urobila a stále si tam, tak neviem či je to pravda. napríklad o 2 osobách viem, že tam mali svoje nicky a teraz tie nicky už neexistujú. ale tiež viem, že oni tam naozaj nechodili, určite tam neboli viac ako 6 mesiacov, podľa mňa aj rok. ja by som ti poradila asi toľko - zabudni, že na azete máš nejaký nick, nenavštevuj ho, aj keď si niekto niečo píše, nech si píše, teba sa to už netýka. a uvidíš, ak uplynie nejaká lehota, úplne ťa tam zrušia:)

NIE!nick!89

bola? choré azet.sk už lutujem že som tam išla:( ved v pravidlách maju 6mes. a že hned automaticky rušia nicky.čo mam ešte adminovi napisat? alebo?!

alzbee

Raz tu tusim uz takato tema bola a ludia sa zhodli, ze sa odtial uz neda odregistrovat :-( i ked mi to pripada byt dost debilne.. :-/