Hennecolor-kde ju zozeniem?

masasko

Ahoj, uz som si davala tu farbu od venity Henna color. Zmiesala som si gastanovu a polovicku orieskovej a super, vysla mi z toho pekna tmavohneda a vlasy vôbec nie su vysusene ako od inych farieb a zacasa som pouzivat aj Henna šampon.

masasko

svoju povodnu mam tmavo hnedu, naposledy mi farbila vlasy kadernicka pred 2 mesiacmy na taku gastanovu hnedu, ale vyslo ma to dost draho lebo mam dlhsie a huste vlasy. tak chcem skusit lacnejsi variant a hlavne pridat vlasom zdravy lesk:)

masasko

a ja som sa tak potesila, ze som ju nasla :). tak prava hennecolor je asi podstatne drahsia. tak vyskusam tu venitu, chcela by som zmiesat dve hnede gastan a lieskovy orech, ale neviem ci môzem zmiesat aj tieto farby ci to len tu henu z DM

gloss

masasko - tak som dobre tušila ty máš zrejme túto:
www.mgmplus.sk

a tu sa bavíme o tejto:
www.hennacolor.hu

-inak ja do tej venity hennacolor sa tiež chystám mám kúpenú čiernu višňu tak som strašne zvedavá a nedočkavá ako to vypáli :D doteraz som farbila prelivom casting ale chcem prejsť na hennu ale najprv chcem skúsiť tú venitu nakoľko kryje aj šediny :) nie je to 100%-tný prírodný produkt je to vlastne chemický farbiaci balzam s prídavkom henny inak tomu dosť nerozumiem nakoľko chémia a henna sa nemusia :( tak neviem ale jednoznačne sú na ňu dobré ohlasy, vlasy sa pekne lesknú, farba fajn drží, a baby ju chvália takže treba skúsiť určite to bude šetrnejšie ako napr.palettka a iné chem.farby z drogérie :)

masasko

aha, takze to nie je ono, ta ospevovana hennecolor... a ten balzam je nejaky zly, alebo nekvalitny. mam si ho davat ci radsej uz ten z DM?

gloss

masasko-prosím ťa odkial si že si ju zohnala? a aký si si kúpila odtieň? ozaj a nekúpila si ti náhodou venitu hennacolor ten henový farbiaci balzam? aj tá cena by mi sedela :) dajako mi nejde do hlavy že si práškovú Henné color tu na Sk v dajakej obyčajnej drogérii zohnala :D

masasko

Ahoj, dakujem za radu. A uz sa mi podarilo zohnad hennecolor, v jednej obycajnej drogerii za 2,60 takze aj cena je v pohode. Len tak nahodou som tam zasla pozriet:). Ja som zatial len raz skusala henu z DM, ale nic mi to nespravilo, nejaka ta regeneracia mozno prebehla, ale farbiaci vysledok ziaden, mozno aj preto ze som mala len jedno balenie a mam dlhsie huste vlasy. Tak dakujem za odpoved.

Lucinka33

Ahoj, na Slovensku sa neda zohnat, ale jedna pani, co predava hennu (pakistansku a indicku), by ju mala mat v najblizsej dobe v ponuke. Mozes jej napisat mail na yvettemarquise@yahoo.fr A je pravda, ze Hennecolor je ovela kvalitnejsia ako DM, tie dve sa ani nedaju porovnavat, co sa tyka farby aj regeneracie.