Strašne nesúmerná postava:(

Príspevok v téme: Strašne nesúmerná postava:(
kiki na

O Týždeň a dačo sa chystáme k vode ale pri pohľade na seba v plavkách som skoro zošalela :( Viem, že nikto nie je dokonalý, ale moja postava vyzerala fakt hrozne :( Prsia Ačka (čo by mi nevadilo, nehambím sa za to že sú malé), ale zadok oproti prsiam príšerne veľký :( Vyzerá to otrasne, a to zadok inak veľký nemám, iba oproti prsiam... schudnúť nemôžem, lebo som vychudnutá až až (170cm-47kg), lebo mám zrýchlený metabolizmus, takže keby som schudla, možno by sa mi zadok zmenšil, ale za to by rebrá trčali na všetky strany :( Poradí mi niekto??? A vypchávky mi prosím neradte, jo? Sú trapne

kiki na

no vieš.. to že som chudá nie je všetko... aj "bacuľkovská" postava môže byť pekná, keď je súmerná.... podľa mňa :) a akurát mám spodok zo starých čiernych plavok a vrch mám z nových ružových vystužený, takže to aj celkom spolu farebne pôjde ... ďakujem :) pokúsim sa ešte niečo na sebe spevniť za ten týždeň, lebo aj nohy sú strašné- po kolená tenučké, a nad kolená hrubé:(

jajka001_

uplne ta chapem ale tak kazdy ma nejake chyby a ver tomu ze vacsina ludi tam bude vyzerat horsie ako ty. blbo sa budes citit mozno minutu a potom ti to uz tak nepride

katryn

a som este zabudla dodat ze velky zadok je nahodou fajn..vies ako ja by som chcela mat tvoj zadok??! a ked ti to uz tak vadi tak spodok plaviek by si mozno mala mat ciernej farby

katryn

och..ty..chuda si tak co ti este treba? ja mam kozy obrovske a boky nemam ziadne a co mam z toho..som na tom xkrat horsie ako ty..a sa pozri na taku keiru knightley napr..tiez nema kozy a a je chuda a fajna..v tvojom pripade by som si vrch plaviek kupila nie vypchaty-mas pravdu je to trapne- ale vystuzeny a vyzera to v pohode..a nestresuj urcite si pekna..ok?