už 3roky sa vždy pohádame iba ZA MŇA :(

Príspevok v téme: už 3roky sa vždy pohádame iba ZA MŇA :(
bublinka69

cafte.mám obrovský problém a dosť za zaň hanbím :(
Mám perfektného priateľa,ktorý ma už vyše 3rokov verne miluje.
Aj ja jeho,ale,vždy si nájdem niečo,za čo sa pohádame..
Voľakedy to bolo za to, že bol so mnou málo,potom to bolo za moju obrovskú žiarlivosť(žiarlila som aj na kamošky) a v prítomnosti je to za to,že mi prestal dokazovať svoju lásku :( stále mu niečo vyčítam a už cítim,že jemu dochádza trpezlivosť :(
momentálne mi vadí to,že stále sedí za PC a chatuje..
Som totálne nešťastná,že sa stále hádame LEN za mňa..
chcem to zmeniť,len neviem AKO???ak môžete,poraďte.
Vika

moniqa87

alzbee, zdravim ta...
ked som zacala citat o tom ako ten tvoj vsade meska, tak mi bolo az trocha do smiechu, pred vyse mesiacom som sa rozisla s chlapom, ktory stale meskal, ale bohuzial tam toho bolo ovela viac, no ale bol to jeden z dovodov rozchodu, ale poviem ti tolko, ak nezvykne meskat viac ako pol hodinu, tak to je este celkom dobre... si predstav, ze moj byvaly zvykol meskat aj dve tri hodiny, niekedy aj viac... a to som s nim vydrzala 3,5 roka... ale naucil ma takej anjelskej trpezlivosti, ze pri sucasnom priatelovi ani nevnimam, ked sa o nejakych 20 minut oneskori a v podstate mi to ani nevadi, lebo zasa inokedy pride o 20 minut skor ;-)
pol hodina nie je tak vela, ale ty musis sama vediet co je vela pre teba, lebo ty ho nezmenis, tak ako som ja pochopila, ze svojho ex nikdy v nicom nezmenim... bud ho budes brat takeho aky je, alebo si date bye bye a bude koniec

malaalam

muriska: kamaratka ma taku istu "dohodu", zakazuju si pisat na nete s druhymi...ona si napriek tomu s inymi potajomky pise, vsetko maze, stretava sa s nimi, dokonca aj viac..a mozno to bolo sposobene prave tym, ze si tolko toho zakazovali..

muriska

vies bublinka potrebujes si najst niekoho, kto nebude chatovat a kto bude takisto ziarlit ako ty!!! ja takeho mam a mame dohodu a sme obaja spokojny uz pomaly treti rok. urcite sa nepotrebujes menit,a ani to nechci, potom budes len v sebe dusit hnev za nieco co nerobis ale robi to on, lebo si proste taka aka si a nezmenis sa!!! nevraim ze ho treba tahat na povrazku ale ked ti vadi ze chatuje alebo co /a s bohvie kym/ tak mne by to vadilo, a som od prirody ziarlivka(: vravte si co chcete:D

kkq

Bublinka, Ty sa nezmeníš, si proste taká, mám takú ako Ty doma, a tiež ma prechádza už trpezlivosť, ale Vy ste proste také, buď si nájdeš niekoho kto to pri Tebe vydrží alebo máš smolu. Málinko to ovplyvníš ale na veľmi krátku dobu....lebo po chvíľke budeš zase taká istá.

alzbee

Hehe:)) no ked sa so mnou prvykrat rozisiel, tak som cakala 3mesiace, kym sa mi ozve a potom dalsich 9mesiacov, kym mi povedal, ze sa chce ku mne vratit:-D...ah jaj,no tazke je to s tymi vztahmi...kazdopadne sa mi ulavilo, ked som si sem dusu vypisala...uvidim, ako to dopadne, lebo vravel, ze si zapne skype, ked pride domov a pokecame...kazdopadne si myslim, ze cez net vela toho riesit nebudeme..skor sa asi dohodneme na stretku a pekne si vsetko vyřikame :))

alzbee

AdamKrt: Ver tomu, ze keby som to tak nebrala, tak s nim nevydrzim 2 a pol roka:))ale minule mi uz naozaj pretiekol pohar mojej trpezlivosti, ked som mu to vsetko napisala (lebo to sme sa mali stretnut po 3tyzdnoch a on nedosiel)...chce to naozaj vela nervov...lebo naozaj sa nanho neda spolahnut, ze ked sa na niecom dohodneme, tak to aj splni, ze ked mu poviem, tam a tam sa vtedy a vtedy stretneme, ze tam aj bude..vzdy meska..a nie 5minut, ale kolkokrat aj polhodinu...mama ta mi stale vravi, ze ja mam zlatu trpezlivost, lebo ze ona by ho najradsej prizabila:-/

AdamKrt

alzbee:

ak je to len jediny problem, tak ho skus brat, aky je, aj s chybami. Kazdy ma nejake a u druheho by sa Ti nemuselo pacit, dalsich X chyb...

Tiez poznam ludi, co naslubuju a nevedia dodrzat slovo. Ale beriem to tak, ze neda sa v niecom na toho cloveka spolahnut, ale svet sa preto nezruti.

alzbee

Sorry, ale do tretice zase ja...ale musim to sem napisat: ako nahle som sem zacala o nom pisat, tak mi zavolal, ze ako sa mam...

alzbee

AdamKrt: Heh, no fajn napad, ale on by mi k tomu povedal tolko, ze preco mu to vraciam, ze ved radsej nech nanho nakricim, nech mu dam facku, ale nech sa neurazam, nech nemlcim a nech nerobim take hluposti, ako on (lebo on si to sam neraz priznal, ze je debil v tom smere!!)...ja som zvykla mat nanho taku taktiku, ze ked mi mal prist vlak k nemu (lebo neboli sme z toho isteho mesta) napr. o 21.40h a chcela som, aby ma cakal, tak som ho v podstate oklamala a povedala mu, ze ten vlak pride o 21.30h...a myslis, ze ma cakal? O 21.50h mi volal: Zlatko, uz som na ceste za tebou...fakt, neprehanam...na jednej ruke by som vedela naratat, kedy on dosiel nacas...ja uz som uvazovala nad tym, ci to nie je nejaka choroba alebo co. Ah, ale nechcem asi uz o nom ani pisat, lebo sa citim, ako by som ho ohovarala:((...ale na druhej strane potrebovala som to zo seba dostat a pocut, ze ved nie ja som na vine, ze som bola "narocna" ked som chcela, aby nemeskal polhodinu, ale len dakych 5minut maximalne...tolko mam toho na srdci, co by som mu chcela povedat, ale takto, ked sa mi ani neozyva, tak to seriem cele...