Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

hnacka zelenej farby

Príspevok v téme: hnacka zelenej farby
ustrica

ahojte pred tromi dnami v noci som sa zobudila v noci na bolest brucha a pocit zvracania bolo mi zle este aj pol dna... potom to prestalo vcera nic som bola ok a v noci som sa znova prebudila na bolest brucha ale uz sa mi nechcelo vraciat len som mala hnacku silno zelenej farby.... co to moze byt...rano ked som sa prebudila uz ma brucho nebolelo ale hnacku mam nie casto ale mam

modracik

ustrica:ja by som Ti navrhla detoxikovat organizmus,vyhnat tie skodlive latky z tela,prirodzenou cestou, kvalitnymi doplnkami vyzivy bez vedlajsieho ucinku,pretoze potrebujes vyzivit a dat do poriadku crevnu floru a travenie.Pre viac info, ak mas zaujem, klikni na modracik.

ustrica

ja si nemyslim ze by to bola salmonela lebo to mala aj sesternica bratranci teta mama sestra brat.. a uz to nemaju len ja ale po druhom dni sestra a bratranec jede.. spolu sme neboli v kontakte... moze to byt len nejak virus?

lenca000

zelena hnacka moze byt aj pri salmoneloze, mala by si ist k obvodnemu lekarovi nech ti spravi vyter. A pri hnacke a zvracani je potrebna dieta a hlavne dostatok tekutin pit lebo moze nastat dehydratacia.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

hnacka zelenej farby - Fórum - ZDRAVIE.sk