Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ALS - amyotrofická laterálna skleróza

Príspevok v téme: ALS - amyotrofická laterálna skleróza
m+m

Dobry den.Otvaram temu na toto ochorenie,nakolko sa o nom malo pise a je zopar ludi aj na Slovensku,ktori ju maju.Presiel rok,odkedy ju diagnostikovali mojmu otcovi.Choroba velmi rychlo progreduje.Otec za rok schudol 25 kil, je slaby a pohybuje sa uz len s pomocou bariel.Budem rada,ak sa podelite o to,ako to prebieha u vas,resp.vasich blizkych,ake metody terapie skusate.My sme uz skusili takmer vsetko.Aj alternativnu medicinu, aj liecitelov, ale bezuspesne.

Miki76

m+m ...je mi ľúto ocina ale viem aké to je bohužiaľ aj môj otec má túto chorobu a momentálne je natom tak, že leží v nemocnici napojený na prístroje, lebo jednej večer ho musela zobrať sanitka nevedel už dýchať sám...Váš ocino je na tom ešte dobre keď chodí na barliach moj sa už nevie ani pohnúť proste nič..kedže nevie už prehĺtať chcú mu zaviesť hadičku do žalúdka a tak podávať jedlo a poviem vám len ten pohľad na to ako tam bezmocne leží ma neskutočne deprimuje...a my vieme že je to dedičná choroba, už nato pár ľudí z rodiny umrelo, tak si treba dávať pozor hlavne muži, najmladší nato zomrel ako 19ročný, preto sa treba aj v rodine informovať o chorobách možno aj vy zistíte pravý dôvod ..prajem vám veľa trpezlivosti hlavne a veľa optimizmu :)

matway

m+m, je mi ľúto, že váš otec už tomu podľahol, a je mi ľúto aj tých ostatných, ktorý s tým bojujú a žiaľ nemajú inú šancu, než veriť medicíne, ktorá nemá na to liek. Presne tak, nemá! Paradox, však? A áno, ako píšete, pokiaľ nezažijem, nemôžem hovoriť, čo by som robil, ale...
Informácie, ktoré tu chýbajú, žiaden z doktorov chorým neposkytol. Buď to nevie alebo to nechce vedieť.
Ak ste už skúsili aj ľudových liečiteľov, či alternatívnu medicínu, tak sa mi zdá, že ste natrafili na takých, čo chcú len profitovať na chorobe, a vy potom len tlačíte ťažké peniaze do prípravkov.
Máte info, že to spôsobujú parazity? Môže ísť až o štyri druhy. Tí prenášajú svoje baktérie a tie zas svoje vírusy. A čím sa živia? presne tým, čo mi. A aké je ich ideálne prostredie? Je také, kde majú kyslosť a prostredie pripravené z ťažkých kovov. Povedal vám už niekto, ako priťahuje takéto prostredie baktérie alebo vírusy? Asi nikto! Xylen, toluen, ortuť či thálium, sú to rozpúšťadlá, a to dostávame do tela nesprávnym stravovaním. To všetko, a ešte viac informácii treba mať na vedomí, aby sme sa zbavili týchto škodlivín, aby sme nepriťahovali patogény, aby nevznikali reinfekcie.
No a ako to všetko, čo po v doterajší život sme si ukladali a zhromažďovali do svojich tiel dostať zo seba? Určite nepodľahnúť, ale robiť prinajmenšom očistu tela.
A informácii o tom je na nete tentokrát mnoho. Takže ešte stále ste za to, že ste vyskúšala všetko?
Keď už nič inšie, tak aspoň zastaviť ten progres...

m+m

To Matway: Nehnevajte sa, ale minuli sme stovky a tisice Eur za ludovych liecitelov, alternativnu liecbu a vyskusali sme fakt vsetko. Preto vravim, ze dolezita je aj psychika. Moj otec uz tejto chorobe podlahol a poviem Vam, ked nezazijete, nemozete hovorit, co by ste robili, keby ste tuto chorobu mali. Formy su rozne, nemusi mat kazda taky rychly progres...Ak niekomu pomahaju prirodne doplnky vyzivy, tak je to fajn, aj tato viera im pomaha zvladat to a zit lepsi zivot.

RNG

Nuz vsetky mikroby, co znizuju podstatne imunitu tu mmozu mat prispevok(chlamidie, boreliozy, mykoplazmy, L-formy aj niektore virusy) ale osobne si myslim, ze ked su napadane nervove obaly, tak tam musia hrat znacnu rolu nase vlastne virusy, co nosime kazdy v tele hromadu.
A kedze sa jedna o kombinaciu viacerych pricin a lekari hladaju jedinu, tak sa nedivim, ze je este nenasli a zvalili to na nedokonalost tela, ako aj vsetky chronicke a tzv autoimunne choroby.
Keby som to dostal ja, tak by som nevyckaval, ale branil sa zvysenim viralnej imunity a bojom proti tym roznym inym imunitu znizujucim mikrobom, pripadne aj parazitom, co su nosici mnohych mikrobov, ktore v ich tele sa daju dost tazko znicit.
Adresova a zmiernovat priznaky je nedoastatocna obrana , takze z toho nemozno ocakavat zlepsenie.
A samozrejme , posilnoval by som si aj imunitu tela proti inym infekciam najma cistenim tela enzymami a zlepsenim traviaceho procesu, vcitane probiotickej flory v crevach.

matway

m+m, ak si myslíte, že ste už všetko vyskúšali, tak sa mi to nezdá. Rady, ktoré tu všetci sypu z rukáva je viac než dosť. Niekto tu písal, že im alternatívna medicína pomohla na 30%, potom, že sa to vracalo do starých koľají. Ešte stále tu nevidím to, prečo to vzniklo, prečo to váš otec má, a ako sa k tomu dostal? Jeden s prispievateľov správne podotkol, že je tu spojitosť s Boreliózou. Nič viac!
Je toho omnoho viac, ako len nejaká baktéria! Pred nedávnom mi zomrel známy práve na túto pliagu, nemusel, ale o tom som ja nevedel...

Vážne ste nevyskúšali všetko!!!

m+m

to : bublinka11
Najhoršie je, keď sa dozviete o akú chorobu sa jedná a potom začnete všetci surfovať po internete a čítať tie najhoršie scenáre. Sú ľudia, ktorí s touto chorobou žijú aj 25 rokov. Dôležité je neprepadávať zúfalstvu, panike, užívať si život ako sa len dá a neprepadávať pesimizmu. Keď bude mať ocko okolo seba ľudí, rodinu, ktorá ho podrží a nebude mu neustále pripomínať, že je chorý, všetko pôjde lepšie. Nie sú lieky, ktoré by mu oddialili chorobu. Veľmi dôležitá je psychika. Viem to, lebo môj otec hneď ako sa dozvedel, akú chorobu mu diagnostikovali, začal byť v depresiách, lebo si naštudoval, čo ho čaká a išlo to rýchlo. Treba sa pozerať dopredu a vnímať svet a život so všetkými blízkymi a tešiť sa z neho.

bublinka11

Dobrý deň prajem, rada by som sa zapojila do témy. Potrebujem Vašu radu a pomoc. Môjmu ockovi práve diagnostikovali toto hnusné ochorenie. Neviem nikde nájsť, ako máme ďalej postupovať. doktori nám to oznámili a povedali, že o 2 mesiace prísť na kontrolu. Viete mi poradiť, čo teraz robiť? na koho sa obrátiť, kde sa máme posunúť, aby sa nám to podarilo oddialiť? sme bezradní pretože nám nikto nepovedal, ako a čo ďalej robiť.
Ďakujem za radu a potrebné informácie.

bob123

chcem este dodat ze pred dvoma rokmi som absolvoval aj vysetrenia u neurologa ct vysetrenie a este kopu inych na nic mi neprisli akurat ze mam problemy z chrbticou

bob123

zdravim.ja mam tiez taky pocit v nohach ako keby svalovka ale stala no uz to skoro nepocitujem niekedy je to lepsie niekedy horsie niekedy to pride na dva dni a potom dva mesiace nic tak sa chcem informovat ze ci to nemoze byt nahodou als lebo som cital ze to ma velmi rychlu progresiu a tiez som cital ze pri tejto chorobe nedochadza k zlepseniu priznakov cize k remisi tak ci je to pravda a tieto moje potiaze trvaju presne dva roky ziadne ine priznaky nemam akurat tak bolesti hlavy niekedy ale nic viac iba tie nohy ale ako vravim raz za cas sa mi to vrati ale prvy rok to nebolo neustale.za informacie vopred dakujem

RNG

Nuz doplnim este dalsie, okrem zvysovania viralnej imunity na rozne ine infekcie, ktore k tomuto stavu prispievaju okrem oleuropeiny pripojim aj ine extrakty ako samento, coumanda, banderol, v davckach 2 x 15 kvapiek. Tieto su ucinne najma na odmaskovane mykoplazmicke infekcie, L-formy a biofilmy a udajne ciastovne aj na niektore virusy.
Odmaskovanie sa prevadza roznymi enzymami, ale hodne ucinna je najma serrapetaza(davka 3 x 120 000 IU) a forma aminokyseliny NAC v davke 2 x 600 az 1200 mg.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.