Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Denný program

Príspevok v téme: Denný program
qanoe

Som znudená otrávená a apatická, a pritom je toľko vecí ktoré by som mohla robiť.Čo si myslíte o nejakých bodoch vytýčených cieľov alebo vôbec plánovania.Chcela by som si nejak chronologicky zorganizovať čas a prestať sa ľutovať.Mám takú ideu že by som mohla plniť nejaké úlohy ktoré si stanovím ako prečítať knihy učiť sa anglicky cvičiť starať sa nejak o sebe systematicky. Žijem v neuveriteľlom chaose a bordeli, mohli by ste mi poradiť, ako nato. Ako si zorganizovať čas, keď celý deň nič nerobím?

a varit?

poliewocka: sice to nebola otazka na teba ale na autorku:) ale si urcite velmi sikovna ked vies tak pekne zdobit...mne zrovnaa ten umelecky duch chyba:))

qanoe

do všetkého o čo sa teraz snažím som sa dokopala úplne sama možno z pomocou nejakých kamarátov. Moji rodičia vôbec nečítajú knihy nikdy to nerobili, to je velmi zúfalý vzor..a vôbec všetky aktivity prechádzky galérie múzeá kino, šport..no nechcem sa na nich vyhovárať.

qanoe

áno myslím že výchova ma veľmi ovplyvnila, samozrejme že nič také som nemala zaužívané dokonca si ani nepametám že by som si nejak systematicky umývala zuby. Viem že tento prístup mojich rodičou, ktorý všetok čas trávia tiež za televízorom ma veľmi ovplyvnil a v podstate znemožnil nejakú aktívnejšiu existenciu..ale čo už musím ísť dalej..len neviem ako

qanoe

chcela by som si udržať poriadok vo veciach. Ja neviem žiť..je mi to smiešne. neviem sa ráno zobudiť a neblúdiť.

poliewoocka

qanoe, uz si sa o tomto rozpravala s rodicmi? Mala si ako male dieta nejake zauzivane ritualy, kedy si jedla, vecernicek, postielka, umyvanie zubkov, kupanie a tak?

qanoe

život je zmena..ja sa mením každou sekundou, neviem možno to je problém že som nestála a nemám v ničom systém, ja neviem ako z tým bojovať.
Neviem ako si automatizovat cinnosti ako pranie umývvanie sa..niekedy sa stane že sa 4 dni nesprchujem až potom si to uvedomím.je to nejaká porucha?

poliewoocka

qanoe, ale tym, ze si stanovis nejaky ciel davas najavo, ze nezijes chaoticky.. a co ta zvykne vyrusit pri plneni uloh? Ale neber to ako ulohy, ukony..nedegraduj sa na stroj..si uzasny, jedinecny clovek, zi svoj zivot pre seba a pre tych, ktori ta maju radi:)

a varit?

poliewocka tu tiez mala taky napad ze naucit sa nieco nove varit. mne osobne chyva cas naucit sa varit aspon nieco:)ty vies varit? alebo ak vies tak nejaky novy kolacik, je to celkom sranda pozerat co z toho vyjde:)

qanoe

reorganizácia šatníka, premiestovanie nábytku, robím si nástenky, celú filozofiu izby mením, kôpky z oblečením vyradovanie starého, ked raz za týžden upracem mám 4 igelitky bordelu, operačný systém v počítači mením, robím si zoznamy kníh filmou hudby...ale nič sa mi nedarí naplniť..neviem načom to stroskotá..ja jednoducho nemám nijaké náviky...som úplne chaotický človek a tým upadám do pasivity..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Denný program - Fórum - ZDRAVIE.sk