Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vymena tampona po každej malej toalete ?

alzbee

Treba ho vymenit, ked si nahodou ocikas snurku, tak aby si sa necitila neprijemne:)) preto si vzdy pri cikani treba snurku zaseknut medzi stehno a susku:))

natalia00

dakujem vam a prosim vam otvorila som aj novu temu znazvom zapal krcka maternice.. prosim napiste svoj nazor dakujem

poliewoocka

Ved to by sla proti sebe..keby si casto vyberala uplne nenasiaknuty tampon casom by si znicila sliznicu posvy:((

natalia00

dakujem baby,, ani ja to nerobim ale ma zaskocilo ked mi to povedala gynka.. ved to dierka kde si zeny zavadzaju tampon je ina nez dierka z kadial sa cika :D ..

mellinda

Mocova rura a posva su predsa oddelene, nevidim dovod menit ho po malej. Ved je to tvoj vlastny moc, ktory je navyse sterilny. Takze sa orientuj len podla mnozstva krvi.

mary-anne

tak to urcite nerobim!vsak to je hlupost! tak napriklad ja, chodim na wc aj 10x za den, minimalne.. a to by bolo co, keby som si zakazdym mala menit tampon??vsak by som ich tolko minula. a aj by ti tazko isiel von, lebo nie je plne nasiaknuty.. takze tak. menit by sa mal, ked vyjdes z bazena.

poliewoocka

Nemusis, tampon si vymienaj poddla potreby, asi kazde 4 hodiny by bolo najlepsie..vzdy pouzivaj ten s najmensou absorbcnou schopnostou, aka ti vyhovuje. Hlavne teraz v lete nie je dobre mat v sebe tampon velmi dlho.. vymienaj si ho ale vzdy, ked vyjdes z bazena na kupku. Po kazdej malej to nema vyznam...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vymena tampona po každej malej toalete ? - Fórum - ZDRAVIE.sk