Zapal krčka maternice a ziadne priznaky?

Príspevok v téme: Zapal krčka maternice a ziadne priznaky?
natalia00

na poslednej preventivnej prehliadke mi gynekologicka povedala ze mam zapal krcka maternice a dala mi take cipky antibiotika..ale ja nemam ziadne tazkosti ani ma nic neboli, nesvrbi a dokonca nemam ani ziadne zapachajuce a vytoky ,, mam vytoky bielej farby kazdy den ale myslim si ze to je normalne na udrzanie ph ..ako mozem mat zapal a ziadne tazkosti ? stretol sa uz niketo s niecim podobnym ?to je ako keby ste mali zapalene hrdlo a ani by ste o tom nevedeli..

Januss

Ahoj ja som.bola u gyndy s problemom uz je rok co som.potratila a este som neotehotnela tak mi zobrala vytery a zistili zapal krcka maternice ale ja nemam ziadne priznaky tak mi to je divne a tetaz mam ist pre tabletky

natalia00

jj mas pravdu spytam sa.. ale ja este som zobrala3kapsule.. neviem ci mi to uz pomohlo musim dobrat vsetky 12.popytam sa jej lebo mi to vobec nedava zmysel .. musim uz ist off odpis ked este mozes ja ti odpisem zajtra ked budem na nete .. dakujem za rady ..tak sa maj pekny vecer

ghkpo

mala som takisto bezproblemovy priebeh,pripadalo mi to divne...a vytok som mala stale rovnaky,len sa mi zdalo,ze ocosi mensom mnozstve...ved sa spytaj doktorky,ci nevie posudit,ako dlho si ho mohla mat

natalia00

no to ano a kedze mam zapeleny krcek tak by som mala mat iny vytok alebo nieco .. no ja nechapem vacsinou zapali maju priznaky .. niekedy zo zapalu byva aj horucka no ja neviem ze aky to mam zapal ja ..

ghkpo

Suhlasim s tebou...normalny vytok byva bezny,zle je,ak ti nastane zmena vytoku-farba,zapach...a nie som si ista,ale ten bezny vytok, to je tusim sekret, co sa tvori na krcku v maternici a zabranuje vniknutiu bakterii, cize ako pises, pomaha udrzovat ph

natalia00

ja ked doberiem tabletky pojdem za nou a sa jej popytam na vsetko co mi nieje jasne... ja som tiez pocula ze vytoky su normalne ved musi byt ph udrzane v posve.. pouzivam aj lactacyt pre prirodzene ph v posve.. no ona mi to naznacila tak ze tie vytoky su z toho, podla mna mozu byt vytoky zo zapalu ale neake extremne zapachajuce a tak a nie take ako mam ja proste take mAM od 14stky. A DOKONCA PRED ROKOM KED SOM BOLA na prehlaidke mi nepovedala o ziadnom zapale a vytoky mam od 14 rovnake.. tak ja tomu nechapem..

ghkpo

mavam kazdodenny,tak snad tvoja doktorka nema pravdu a sme obe ok. vytok mam tiez od puberty, mala som ho este pred prvou menstruaciou,na preventivky chodim pravidelne-teraz sa akurat pojdem spytat na vysledky z cytologie,ci je to ok. ale minuly rok mi nic nezistili.... mne doktor tvrdil,ze vytok je normalny a ze je skor zle,ak ziadny nie je

natalia00

jj aj ja mam taky .. ja sa len bojim ze ten zapal mi nieco sposobi :( uz aby som bola preliecena...nieco mi spominala ze su niektore zeny ktore to maju dedicne ..a povedaLA MI ze zapal sa prejavuje vytokom a ja som jej povedala ze ja mam vytok ale taky od puberty vzdy rovnaky a na to som sa jej opytala ci je dennodny vytok normalny a ona povedala ze nie ze to asi mam z toho krcka .. tak ja neviem ja som z toho blazon ..

ghkpo

1.prehliadka - Najprv som mala narusenu mikrofloru a asi po 3-4tyzdnoch som sla kvoli tomu zapalu/2.prehliadka/,cize asi som ho mohla mat mesiac, neviem, lebo predtym som nikdy na vysetreni nebola. Prvykrat som sla az kvoli svrbeniu,co bola ta narusena mikroflora....a moj bezny vytok mam kazdy den a povedala by som,ze je biely.....