Chalani páčia sa vám uplne malé prsia????

xyz...

vincentik a zdravy
dufam, ze vy dvaja mate tiez riadne klacky medzi nohami,aby ste mohli babu niecim vzrusit a nie maleho pinda

zdravy

Myslim, ze vacsine muzov sa pacia vacsie prsia. Mne take pevne trojecky. Neviem si predstavit vztah so zenou, ktora by mala male prsia. Nevzrusovala by ma.

vincentik

netvrdim ze prsia su to najdolezitejsie ale ked je z coho vybrat preco si nevybrat podla vkusu - zlaty stred je asi najlepsi

chlapisko

Podla mna je to dost podstatne ved zena ta musi v posteli vzrusovat. Mna teda zena co ma mensie cicky ako ja fakt nevzrusuje :D Idealne su take pevne trojecky, ziadne nulky alebo ovisnute cicky po pas.

kamill

Možno keby si mali na výber šľapku z ktorou sa vyspia, tak by si vybrali niaku veľkoprsnú v rámci telesnej príťažlivosti a toho že by ich to vzrušovalo, ale u partnerky je to nedodstatné

kamill

teda ja si tiez nevyberiem priatela podla tohoo aku ma vymakanu postavu (mne osobne sa to vobec nepaci, teda najlepsia je uplne normalna postava, ploche brusko:), a uz vobec nie podla takych blbosti ako velkosti a hrubky vedvietecoho:), to je u mna uplne nepodstatne, a myslim ze u normalneho chalan je to tak isto

unt1tled

Uprednostním partnerku podľa iných dispozícií - nie podľa pŕs, z čoho aj vyplýva, že mi je jedno aké bude mať moja vyvolená prsia :)