Chalani páčia sa vám uplne malé prsia????

janosik22

Dolezitejsia ako velkost, je pevnost a tvar. Baba moze mat aj stvorky, ale ked su neforemne a ovisnute a bez podprsenky ani nemoze byt, tak to je skor minus ako plus. Najlepsie su take do ruky, idealne tak dvojky, pevne, lebo tie su pekne aj s pribudajucimi rokmi. Darmo ma babenka za mlada velke kozy, ked bude "v rokoch", bude ich mat na pase. Takze tak asi.

milankoo

jednoznacne som za velke prsia. je to moj nazor a asi aj vacsiny chalanov. proste baba musi mat ako sa hovori cici aj rici, aby sa mala za co chytit a nemusi to byt nikde napisane - proste to patri k zene. tak ako sa babam pacia vysportovane tela chalanov a nie pivne pupky.jasne ked sa zalubis do chlapa, je jedno ako vyzera, ale povedzme si otvorene, jedna vec je pritazlivost tela a druha tolerancia nedokonalosti partnera. takze pritazliva zena ma vsetko co k zene patri a nie k muzovi, vsak rovny hrudnik patri chlapom, nie k zenam.

Dalenka

Niekedy by som aj ja mala rada male lebo kamkolvek idem pocuvam narazky od chlapov a niekedy to dost ide na nervy... a to nehovorim o schodoch, chrbtici a podobnych veciach... ale to samozrejme chlapi pri hodnoteni neberu do uvahy...:(

moniqaaa

aj ja mam dost male take co ja viem na moj vek....nwm ale mam niekedy taky pocit ze nieco snimy nieje v poriatku ...a niekeedy zas som spokojna....a sa aj hambym pred chalanmi ked mam take male prsia:((

samanttha

Aj ja mam male prsia a chcela by som vacsie ale som rada ze som zdrava ze mam dve ruky a dve nohy zdrave a netrapim sa tym ze mam male alebo velke ved komu sa nepaci ten nech sa nepozera. Nutim niekoho ??? NENUTIM . a ked ma chalan bude mat uprimne rad tak mu to bude suma fuk ci mam velke alebo male. Kde je vlastne napisane ze len velke prsia maju mat baby a ze len velke su pekne?? NIKDE ... Cize hlavu hore a netrapit sa takymito vecami lebo kazda jedna je jedinecna..