Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chalani páčia sa vám uplne malé prsia????

YasminElla

Podla mna je to taka tema ako keby si sa pytala, ci sa muzom viac pacia stihle, alebo plnostihle baby..... Vzdy sa najdu aj vynimky + vzdy ta budu niektori presviedcat, ze sa im pacia viac male prsia ako velke, ale keby mali vedla seba dve rovnako krasne baby s pevnymi prsiami, vyberu si tu s vacsimi :) 90% urcite a mozu pisat co chcu, no je to tak ...;)

alic3

poznam vela chalanov, ktorym sa pacia male prsia, prip. maju nazor, ze skor ako na velkosti, zalezi na inych veciach. a je ich vacsina. inak aj ja nosim vystuzenu podprsenku, nie preto, aby som mala mega prsia, ale proste to lepsie drzi a nepresvitaju mi hned bradavky.

dalsi nazor

Pekne zaujimave nazory som si precital :-)

Tak pridam aj svoj. Uprednostnujem male prsia. Male znamena pre mna A, max B. Neviem objektivne povedat preco. Proste niekomu sa paci zelena niekomu cervena...

Je vsak jedna vec ktora mi naozaj vadi a to su tie rozne pushup a \\\'vypchavane\\\' podprsenky. Z mojho pohladu je to zbytocne manipulovanie realitou. A kolko krat nevhodne az smiesne.
Realne sa mi par krat stalo ze baba mala podprsenku tak o 2 cisla vacsiu poriadne vystuzenu takze to vypadalo ze ma velke prsia ale ked sa zohla tak bolo vydiet to prazdne miesto a v nom prso vratane bradavky. Neskor ked som sa s jednou viac bavil a prisla tema aj na to tak som jej to povedal arguemnt bol ze chalani chcu velke prsia atd... Na otazku co im povie ked si ju da dole ale odpoved nemala... Druhy den mala trosku obtiahnute tricko a jednoduchu sportovu podprsenku a nebol som jediny kto chvalil (!)

Tolko moj nazor. Nikomu ho nevnucujem a moc casto tu niesom, takze na flame so mnou nepocitajte :-)

cicuskaaaa

sydney, bat sa nemusis, ale ono to aj tak pride :D ver mi, ze by som s tebou nemenila... zatial koho som mala, tak sklamani urcite neboli, ba naopak :D.. niektore maju na vesiaku a niektore az na p..i :D

LETICIA

sydney si sprosta nalpa :-D urazila si myslim vela zien, tak radsej ani neprispievaj a nevychvaluj sa dojnica, mne sa pacia take akurat ake mam, velke cecky robia zo zeny tucku :-P

sydney

jo,len ked si predstavim tu situaciu ,ked chlap ocareny aj vystrihom si slecnu vyzlecie a prsia ostanu visiet na vesiaku... :D o nie,gravitacie sa ja veru nebojim

warris123

sydney : pushupky uz robia take, co ani nevidno ze je to push-upka :) ..takze vystrih si mozem dovolit tiez, aj ked prsia velke nemam...ale ty sa o par rokov budes trapit, co dokaze gravitacia :D (aj ked ta to teraz netrapi)

taktak

Milé dámy,keď som bola mladá, tiež som mala komplexy, že mám malé jednotky. Ale vydala som sa/aj 2x/, vychovala som tri deti, teraz mám 54 rokov a moje prsia sú pekné dvojky, také akurát, žiadne ovísance. Priateľovi sa veľmi páčia. A čo sa týka mužskej "pýchy", tým ani vekom nenarastie a je pravda, že záleží viac na "tom" ako na prsiach. A tešte sa, aké mate, také máte, len nech sú zdravé.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chalani páčia sa vám uplne malé prsia???? - Fórum - ZDRAVIE.sk