Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chalani páčia sa vám uplne malé prsia????

sydney

je strasne vtipne ako sa tu ploche utesuju,ze aspon nebudu ovisnute :D ale ja si mozem dovolit pekny vystrih a nie som odkazana na pushupky

Limberka53

xxxxx neutešujem sa :) ja mám malé prsia a nepáčia sa mi príliš.. nie som s nimi spokojná, ale čo narobím.. na plastiku nechcem ísť.. skôr som len tak logicky uvažovala..aj keď je pravda aj to čo ty píšeš.. ale treba uznať, že väčšie majú tak či tak väčšiu tendenciu ovisnúť ako menšie..

onn

men sa pacia ,len ked je aj dievca chude a ma peknu postavu ,tak mi prsia nevadia, jeto zlate dolezitee je ajtak srdiecko

xxxxxxxxxxxx

je sranda ako si tu liecite svoje komplexy z prs...:-)

inak limberka to co pises velmi pravda nieje udam jeden priklad mojej kamaratky co ma male a ma ich k tomu ovisnute a ma 30 rokov...a este ziadne deti... takze netvrdila by som ze si ponechaju pekny tvar... ale je fajn ze sa takto utesujes :-) vekom koza popusti plus ti staci schudnut - pribrat -dojcit a mas po peknom tvare ako pises...

Limberka53

... viete čo je irónia??
drvivá väčšina chlapov tu písala, že sa im páčia väčšie prsia, ale NIE ovisnuté.. len smola je tá, že vekom tie väčšie prsia VZDY ovisnú, však?? kdežo tie malé tehotenstvom, dojčením, vekom naberú skôr na kráse.. zväčšia sa, ale zároveň si ponechajú pevný tvar... ;).... aspoň je tu pekne vidieť ako málokto myslí dopredu...

J111

To je jedno, pokial to nie su lentilky pod kobercom:)
Kazdy by mal dostat take prsia, ake velke ma ruky.
Moje ruky by mali byt len male kypte:D

jeje haluz

ojoj robit tu okolo toho az tak vela starosti baby budte radi ze ste zdrave no nie? co tam po prsiach kazda baba by mala uputat niecim iným ked hento uz nie :)ja som spokojna sama zo sebou,

Liborec

Male prsia su skvele...vermi ze muzi sa boja velkych prs :-)))
Nemci hovoria: "klein aber fein"
Male ale fajne ;-)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chalani páčia sa vám uplne malé prsia???? - Fórum - ZDRAVIE.sk