Stepper chudnutie

Príspevok v téme: Stepper chudnutie
fliacik2

Ahojte...potrebujem radu ohladom stepperu...takže cvicim na nom uz asi 6 mesiacov..zo zaciatku som cvicila len 15-25 minut 2 krat do týždna viac som nevladala...postupne som zvysovala cas a teraz asi mesiac sa znazim cvicit tak kazdy druhy den 60 minut a kazdy druhy den cvicim cielene cviky na problemove partie....a chcem sa spytať ako je mozne, ze mi narastol zadok? (chcela som presny opak)...cvicim malo alebo vela? v com robim chybu? este chcem dodat, ze nechcem nejak velmi schudnut tak mozno 2 -3 kila...hlavne chem zostihliť...to co mi narastlo pocas cvicenia na stepperi..prosim poradte

hellohello

Ja som zo začiatku dávala 30 minút na záťaží 1 zo 6-ich. Pokiaľ chceš chudnúť, treba dať malú záťaž. Ale bolo by dobré obmieňať dĺžku, nech si telo nezvyká, nech to nie je stereotyp, pretože potom nebude spaľovať. Toto mi niekto poradil. Takže občas dám aj tých 35-40 minút. Samozrejme, bez prestávky.

july8

no ja mam doma steper a tam jedine s DA POSUVAT S TAKYM KOLIESKOM V PREDU VYSKA z akej sliapes.bud sliapes dlhsie kroky hore dolu alebo na kratko. tAKZE ked spravne chapem tak potom nizka zatas je skor na kratke rychle kroky.cize pedali smer dolu.hm?

mici-cici

takze pri chudnuti treba cvicit na stepery po 20tich minutach este nejakych 25min ???? do kopy 45min na mensej zaatazi?

Marttina

ahojte, ja som si kupila stepper a cvicila som na nom asi tak 40min denne pričom som spravila 2000krokov, mne sa ale zda ze sa mi trosku zvacsil zadocek a stehna, asi som mala vysoku zataž, lebo ked som sa teraz prihlasila do fitka kde maju podobny stepper tak ich zataz je uplne na minimum nastavena. Chcem sa spytať ohladom tepovej frekvecie, podla vzorca mi vychadza ze mala by som mat 117 - 147 tepov ale ked cvicim na rotopede alebo beziacom pase tak sa mi nedari tep dostat hore, mavam okolo 90-100 a neikedy vyskoci vyssie ale potom zas klesne a neviem ako ho zvysit:(:(

fliacik2

strejdo
dakujem za tvoju odpoved. Na mojom stepperi sa neda nastavit zataz, cize neviem ci ju mám veľku. Ale pri cviceni sa dost zadychcim tepovu frekvenciu mam okolo 120 viac nie. A mala by som mat 121-151, takze mozno je to aj tym.

pytam sa

strejdo vyzera ze sa vyznas :) mohla by som ti napisat mail? viem ze ho tu mas asi zverejneny ale ked ti kliknem na meno tak sa mi zobrazi tabulka ze nemam nieco nainstalovane takze sa k nemu neviem dostat...

Strejdo

karioll nieje to nahodou 220-vek * 0.6-0.75??? 200-vek to je primalo (mozno pre kardiakov moze byt taky zvorec), aby 30 rocny clovek cvicil tepovou frekvenciou medzi 102-128 tepmi. Ved 102 mas pomaly uz len vtedy, ked sa postavis z kresla a ides sa vychcat. Alebo zeby sa pomenili vzorce ???