Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vestenie, liecenie, vykladanie z kariet

B.

Hoci veštenie by pre mňa nemala byť téma, ale ide tiež o nadprirodzenú vec. Jeden veštec zamieša karty, ani sa nekoncentruje, potrebuje len meno a vek oboch a povie detailne presne človeku všetko. Je toto vôbec možné? Veriť, neveriť? Blbé slová.

zuzusa

Ja som bola u kartárky. Bola to úplne cudzá osoba, nič som jej nerozprávala o sebe. Zamiešala som karty a ona mi s tých kariet povedala o mne vela vecí a o mojej rodine. Takže ja tomu verím, že existujú ľudia s takýmito darmi.

B.

A čo také si zažil ty vo svojom živote, že vieš povedať, že každý len ojebuje?! Vyskúšal si niečo? Nepomohlo? Tak si bol na nesprávnej adrese. Myslíš si, že nič nie je. Verím, neverím - jebnuté výrazy pre magorov. Vnímaš niečo? Hovno, priznaj si to. Nezabudni, raz trafíš na niekoho, kto ti ublíži na inej úrovni, budeš sa liečiť na depku a čakať, kedy ti jebne v hlave. A ver mi, jebne ti, lebo medicína vie o tom veľké hovno. A tí, čo to vedia, o tom budú čušať, lebo by prišli o potencionálnych klientov. Did? Verstehen Sie? Ty modernista! Preber sa z toho zlého sna a otvor oči, aby si nespadol do bahna.

darina222

Agavenka,mohla by si sa pozriet do svojich kariet co povedia o muzovi,kt.sa mi paci? Bude to mat zmysel,alebo radsej sa nepustat do nicoho??

Dakujem

hahaha

vestec vie o vas hovno ako kazdy iny clovek..akurat ze tento si za tie nezmysly nechava zaplatit..uz nechapem tych tupych ludi co tomu veria

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vestenie, liecenie, vykladanie z kariet - Fórum - ZDRAVIE.sk