Ako ho umyvat?

Príspevok v téme: Ako ho umyvat?
Prinsipino

Prosim Vas , chcel by som sa opytat ako spravne umyvat penis . Mam umyvat len kozu , alebo si mam predkozku stiahnut za zalud a ten zalud si bez predkozky niecim umyt napr.voda a mydlo ? Lenze , mne je to dost neprijemne , moj zalud je dost citlivy . A este nieco . Na konci - na okraji je zalud trochen fialovy a ucitil som , ze aj zapacha .Ako ten zapach odstranit , porpipade cim je to sposobene , alebo je to normalne ? Prosim poradte .

popocatepetl

prinsipino, penis sa umyva len teplou vodou a nicim inym lebo mydlo vysusuje. a farba predkozky, fialova, je normalne len sa dobre umy a ani to nebude zapachat

mmm112

Ja si stahujem predkozku pokial ide a tiez parkrat umyjem, no a potom sa utriem uterakom a idem si lahnut a drzim si stiahnutu predkozku este par minut a kyvam nim zboka nabok, aby prudil vzduch a osusil sa. Tym uterakom sa to mokro iba rozotrie, ale nevyutiera sa to dosucha a ked sa na to zase natiahne predkozka, tak to tym zbytkovym vlhkom zacne pachnut. Najlepsie je takto dosusit na vzduchu. Aj priatelka mi vravi, ze to uz potom vobec nesmrdi.

Iba Katka

Prinsipino už si si skúsil robiť výplach? :D Potom tu rozprávaj o tom, že "dievčatám sa ľahko hovorí" :D

lukas 007

Takže,pokožku stiahnut a poriedne poumyvat všetky zahyby..( Na vojne som sa stretol s prípadom, ze chlapec nevedel ze to treba stiahnut, nikto mu to nepovedal, ani nikdy to neskusal.. hadajte- prisla skoro amputacia!!! nechcite vediet ako zapachal!) takže šup-šup!! uz od ranneho detstva treba naučit dieta sa umyvat ( ako ho učite si umyvat zumy alebo ine časti). zdar

mattoooo

Jednoduche tvoja mamička nedava si na pindulku nahodou take špecialne mydlo ?? ja to použivam a volá sa to INTIMO alebo nejak tak a prijemne to je :D

niks

Každodenná intímna hygiena je dôležitá aj u mužov. Dôkladné odhrnutie predkožky a očistenie žaluďa je základom. Nahromadené baktérie v tejto oblasti môžu spôsobovať nepríjemný zápach a ich premnoženie môže viesť k infekciám. V tomto prípade pomôžu nedráždivé produkty bez arómy s neutrálnym pH. zdroj: www.casopis.markiza.sk

dalej: saforelle a Bio MARSEILLE Tekuté mydlo na intímnu hygienu

Weedlak

fuj...nechcem si ani predstavit,aky uz mas na vtaku zapal, ked si si ho cely zivot pod predkozkou neumyl... citlivy je preto, lebo si sa ho vzivote nedotkol...

Lubosh

Predkožka a žaluď, tak ako aj iné sliznice sa nemôžu umývať mydlom ani gélom, pretože tie sliznicu dráždia a vysušujú, penis stačí oplachovať, a ak má niekto či už kožný alebo pohlavný problém, treba používať masť - Candibene alebo Canesten a preliečiť to a keď to bude opäť v poriadku, tak stačí oplachovať pri umývaní vlažnou vodou. Muži nepotrebujú špeciálnu hygienu ako ženy, ktoré majú kyslé pH. Inak nechcem nič vravieť ale to sa učí už na základnej škole, takže neviem, prečo to vy neviete.

jamm

Na BETADINE nieje potrebny predpis.
Makleeer28 - viem co je to a kde sa to pouziva. Vsak prave to mlademu vravim. nieje to normalne mydlo ale na dezinfekciu. Ak sa mu tam daaky sajrajt robi lebo to neumyva poradne tak nech si to vycisti. S obycajnym mydlom spravis prdlajs ked uz tam mas novu zmutovanu civilizaciu bakterii...

Makleeer28

vam sibe? Betadyne na penis? :D OMG to pouzivaju v nemocnici nebudte trapny..penis umy normalnym mydlom boha. Fialova farba ako to nazyvas ty tam ostane to neni akoze nejaka spina :D nenormalny pubertaci boze...