dedičná reuma

Príspevok v téme: dedičná reuma
kikala

už od malička mám, vraj pri zmene počasia, lámavé bolesti v rukách, nohách, krížoch a často aj bolesti hlavy. Tieto bolesti musím tíšiť tabletkami. nedávno som zažila až neuveriteľnú bolesť v nohe, bolo to v noci, musela som vziať dve tabletky a kým zabrali celý čas som preplakala a triasla som sa napriek tomu že na bolesť som zvyknutá. mala som pocit ako by mi lámali nohu, sekali do nej sekerou. bolesť postupuje po končatine, väčšinou zdola nahor alebo naopak. tieto bolesti mali aj moja mama aj babka, je to normálne? nikoho iného s takými bolesťami nepoznám, nikdy som si nič nezlomila, nepoznáte nejaký alternatívny spôsob liečby?

Súvisiaci obsah

RNG

Inac bolesti v nohe, sekanie atd mozu byt cisto sposobene zapalom nervou, ked na ne zautocia premnozene nase telesne virusy(herpesy, CMV, EBV a najma herpes varicella zoster=kiahne a pasovy herpes su jeho vonkajsie priznaky, vnutorne su rozne zapaly sliznic a nervovych obalov.de sa telo pomocou bielych krviniek snazi infikovane(teda nie zdrave!!!) myelinove bunky znicit, cim odizoluje nervy a vyvola "skraty" nervov a tym velke bolesti.

RNG

otazka bola na alternativny sposob liecby.
Ano existuju aj ine pristupy, kde sa telo cisti od toxinov enzymami, zvysuje imunita(presne opak od lekarskych pristupov) , davaju vyssie davky vitaminu C , D a E, beru rozne protizapalove latky(curcumin, dumbier, MSM, DMSO a samozrejme enzymi ako bromelain, serrapeptaza).
Tiez rozne doplnky na klby a slachy su celkom ucinne na reumu, viacere z menovanych:glukosamin, boswelin, MSM,GLA,a najma lyprinol maju celkom slusne vysledky.
Aj rybaci olej pomaha.

Zaroven bolo uz prevedene rozne uspesne pokusy liecenie pouzitim roznych antimikrobialnych a antiviralnych latok, spomeniem hlavne Samento, extrakt z olivovych listov, aloe vera(dlhodobo pite) a antiviralny chaparal.
Ako som uz casto spomenul, ja neverim na hlupost tela napadajuceho samo seba bez dovodu. A dovod sa da vzdy nejako adresovat.A nie je len dedicny, lebo tieto choroby sa niekedy "spustia", tj je za nimi nejaky "spustac"
Kto chce, moze si to na nete vyhladat napr pod slovami Sametto, dr Whittaker a podobne

Inac zacina byt velmi popularna zmes predavana pod menom Flexanol, kde rozne vytazky zo spomenutych su v roztoku na transdermalnu(tj cez kozu) aplikaciu na bolave klby a svaly.

Tu uz samozrejme nehovorim vobec teoreticky, lebo ako starsi clovek z roznymi klbovymi problemami som tieto rady lekarov velmi dobre pouzil.
Potlacil som koxartrozu, 2x take bolesti v kolenach, ze mi zena musela mesiace snurovat topanky, posledne som mal problemy s ramenom, s cim bojujem dosial. Zialbohu v robote mam velmi rovnake pohyby ktore su namahave na rameno a zrejme som dostal zapal(tendonitis) a poriadne silny, lebo sa z toho snazim dostat uz vyse 1/2 roka, uz sa to znacne zlepsilo a pohyblivost mam tak asi na 80% spat.
Tentokrat som to adresoval vytazkom z morskych trastlin pod menom Seanol, ktory ma byt uzitocny na kopu roznych problemov, od cirkulacie, cez reumu az po protirakovinne vlastnosti a odmorovanie tela.
Vyrobeny je z morskej rastliny eclonia cava.

karioll

kikala
reuma je autoimunitne ochorenie,cize telo bojuje samo proti sebe.nakolko beries lieky,predpokladam,ze chodis k reumatologovi.na poziadanie je kazdy reumatolog ta povinny poslat na vystrenie do vyskumneho ustavu reumatickych chorob v piestanoch.oni su spicka v diagnostike aj liecbe na slovensku.vypise ti ziadanku,posle ju a oni ti daju vediet,kedy tam mas prist na odbery krvi.chodi tam cele slovensko,ale maju to tak zorganizovane,ze malokedy cakas viac ako 2 hodiny

- mira

Zápaly, zlá cirkulácia krvi a lymfy, infekcie, zlý prestup kyslíka to sú známky silného prekyselenia typického pre reumu.
Reuma je choroba milovníkov mäsa, syrov a vajec, doplnených sladkosťami. To spôsobuje silné prekyselenie telesných tekutín a vznik prostredia vhodného na rozvoj mikroorganizmov, tvorbu toxínov, blokovanie pohybu krvi, energie v tele.

Zlepšenie trvá nejakú chvíľu a zásadne je potrebné v prvom rade vylúčiť prekyseľujúce potraviny. Zásadotvorná je zelenina, tá by mala tvoriť takmer 50 % potravy v rôznych úpravách a pestrom druhovom zložení. Zbytok obilniny, hlavne pšeno, trochu strukovín a semien.

Zdravá strava je veľmi chutná, osviežujúca, uľahčí nam život tým, že sa budeme cítiť výborne a ľahko.

RNG

zapaly su v zamorenom tele.
Zamorene telo moze byt z nedostatku enzymov
z roznych infekcii od bakterii,
cez virusy,
mykoplazmy(specificky pri reumatickych bolestiach) a roznymi ich
kombinaciami.
Okrem adresovania priznakov(protizapalove ako curcumin, dumbier, vitamin C, boswelin, a enzymi ako bromelain serrapeptaza a ine)
mozno telo odmorit roznymi cisteniami, od enzymatickych uz spomenutych , cez absorbcne, zrychlovanie lymfy a ine.

V pripade nakaz treba adresovat rozne mikroby, co ich sposobuju.

Inac bolesti mozu byt sposobene aj zlou cirkulaciou krvi, zlym prestupom kyslika do tkaniv(europsky syndrom zvysenej zrazanlivisti krvi), co tu bolo uz viackrat spomenute aj ako to riesit.