nemozem jest chleba,rozky,pecivo

mjanik

juhoslovanka-tvoj stav by mohla upraviť-vyliečiť akupunktúra,no tu už musí byť aspoň stredne dobrý akupunkturista-treba dať do poriadku trávenie.

[zruseny12]

ja sa mam podla toho ako zdravie sluzi...
jasne,ze viem,sak si myslim,ze sa tu ani nic nezmenilo,obcas sa tu ukazu taky,co vedia velmi zneprijemnit ludom toto forum,ale je to aj v beznom zivote nie len tu...
a je to len dobre,ze ti to az tak nechybalo,aspon vidno,ze si zdrava,a to ti prajem z celeho srdca...zdravie je najvacsie bohactvo ake clovek moze mat v zivote a potom su dalsie veci...

barbinka

ahoj mariaa, no máš pravdu, že som tu dlho nebola. Sama neviem prečo, však mne sa tu tak páči :-) Samozrejme až na niektorých ľudí, však vieš čo tu bývalo niekedy. Inak sa mám vcelku dobre, v mojom živote nenastala žiadna radikálna zmena. a ty sa máš ako?

mary-anne

no to mate pravdu, ze je celiakia draha choroba, mam ju skoro cely zivot. a inak, ono je to vsetko len o zvyku. a hlavne zaciatky su tazke. ale clovek si zvykne..
juhoslovanka- ryzove chlebicky je dobra alternativa, aj ked ti to mozno zo zaciatku nebude chutit s niecim,ako chleba,ci rozok..alebo potom kupovat, objednavat si pecivo, chlieb a vsetko ostatne celiaticke. dobra stranka na objednavanie je bezlepka.sk

[zruseny12]

AHOJ BARBINKA
dlho si nebola na fore...ako sa mas?

inak niekto drzi aj protiplesnovu dietu a tam sa tiez nesmie jest napr.ani biela muka...

barbinka

zuzu: ja som si už myslela, že si sa na mňa nahnevala. Nemyslela som to v zlom ten príspevok. Aj sa teším :-)))