--- ) Spoločenské šaty vo Viedni alebo Budapešti?

lara5332

no ja som si kupovala nedavno saty v Londyne, take satenove a vysli ma v prepocte na 45 eur, hehe take saty sa u nas nepredavali pod 100 eur. ale londyn je dost daleko, jedine ze by ste tam mali znameho

nathalie777

ja netrvdím a nestojím si za tým, že musia byť z Viedne... to je len výsledok toho, že tu som zatiaľ žiadne neobjavila...a to už hľadám riadne dlho...:(

poliewoocka

Jedna nasa spoluziacka, ktora je asi "nieco viac" ako my obycajne baby, si bola po saty do Viedne, lebo tu na Slovensku vraj nebolo nic pre nu. Kupila si tam saty za 15tisic korun, no nestali za to.. a potom sa certila,ze ich videla tu a za 5tisic..:)

nathalie777

taak som z novaak, cize do kosic to maam cca asi ako do viedne:) nemaju nahodou stranku, chcela by som mrknut:)

Inner

V kosiciach na Hlavnej je obchod Import - prenadherne talianske saty, niektore vyzeraju priam luxusne. Ak mas moznost sa tam ist pozriet, tak skus. Myslim, ze si urcite vyberies. Naco chodit do zahranicia?:-) ceny su okolo 4000 - 7000 Sk.

nathalie777

co to znamena dost vysoke??:) takee viedenske?:)
chcem totiz satky na stuzkovuu a na svk asi tazko nieco zozeniem...

nathalie777

co to znamena dost vysoke??:) takee viedenske?:)
chcem totiz satky na stuzkovuu a na svk asi tazko nieco zozeniem...

huhu1000

no do Viedne asi radsej nechod, tam su dost vysoke ceny. V Gyore na pesej zone su super obchodiky s velmi peknymi satami.