Signal white now

Ian3

No vcera som si ju kupil,umyl som si zuby s nou a zuby boli viditelne belsie ako predtym,ako signal spominal vydrzi to cca pol dna,ja som s nou zatial spokojny,uvidime co to spravi s dlhodobym uzivanim,,.,,

zuzu241

podla mna je jedno aku pastu pouzivas.kazda ma rovnaky efekt.a kto by predaval pastu,za-dajme tomu-150korun,ktora ma neviem ake ucinky na zuby a kolko stoji bielenie?no neviem..treba skusit..inak sa to asi nedozvies:))

Inner

Ja som si zuby nikdy nebielila, brat skusal Bielu Perlu. Nie je to zubna pasta, ale iny pripravok na bielenie zubov. A ani to nebolo drahe, najdes to v lekarni. Alebo sa porad so zubarom. Mna vsak moja zubarka od bielenia odhovorila prave kvoli tomu, ze to poskodzuje zuby a ma to efekt maximalne dva roky.

Inner

neskusala som tuto pastu, no bielenie je stavane na tom principe, ze pasta ti roztapa zubnu sklovinu, zda sa potom belsia. Zaroven je potom nachylnejsia na kazy a citlivejsia, kedze sklovina ma chranit zub. A pochybujem, ze nejaka pasta dokaze vybielit zuby na prvy krat. Netreba verit kazdej reklame.