Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Annemarie Borlind kozmetika

stastnablcha

ahoj. ja som zacala teraz pouzivat nuance kozmetiku. presla som na nu bo som chcela konecne nieco poriadne a z lekarne.. priznam sa ze saa som zvedava co to so mnou urobi, zatal je to vyborne, cakam co sa stane s lymi vraskami :)

JanaJanula

Ja som sa dostala k annemarie nahodou v byvalej praci. Nasa kozmeticka mi odporucala energizer z pomarancovych kvetov :) bol taky uzasny na moju tvar ze som musela vyskusat viac druhov tejto kozmetiky
s kazdym produktom som maximalne spokojna a objednala by som si kazdy a jede znova a to nerobim reklamu len opisujem moj pocit :)

gabster

ahoj, skus z dermakozmetiky radu Regeneration E, u nas v rodine je velmi oblubena. mamina si velmi pochvaluje vsetky produkty, hlavne ocny krem. ja pouzivam LL radu a tiez mam len dobre skusenosti. Teraz na zimu potrebujem silnejsiu ochranu, kedze zmeny zima telpo... mi dost skodia a prave z dermakozmetiky Probalance mi robi teraz v zime skvele. Denne si davam ukludnujuci krem a ked mam sem-tam cerveny fliacik z tych prechodov, tak ukludnujuci akut krem je parada :-)

hanka225

na hydratáciu majú super Energizer z pomarančových kvetov, ale aj hydratačné ampulky z tej zelenej série. skús si pozrieť na stránku. Ja som mala úplne suchú pleť po lete, takú bez života, ale kúpila som si ten energizer a potom aj hydratačné ampulky a teraz je pleť krásna, hladká, vláčna, mladšia :-)

Katarina90

a kde by som sa mohla dozvediet viac o tej kozmetike? je tu nejaka sutaz, tak nieco som si uz precitala.
a vedel by mi niekto poradit ci maju aj nieco na hydrataciu pleti? maju aj dekorativnu ako make up, ceruzky, tiene???

Jana38

Ahojte, som milo prekvapená,že som našla aj tému k tejto kozmetike, lebo medzi ľuďmi nie je až taká známa, ale jej kvalita je určite veľmi vysoká a cena zodpovedá kvalite. Ja užívam System absolute denný krém ako aj Beauty sérum a lepší krém som zatiaľ nemala. Sadol mi výborne, pleť mám hladkú, vrásky už nemám ako pred tým. Skúsila som už aj iné produkty a môžem len vrelo doporučiť.

Petulikk

ja mam 32 rokov a objednala som si radu LL Regeneration. Mlieko, toner, denny, a očný krém. Ten toner je vynikajúci, ako sérum, ten denný sa mi zdá už na moju pleť dosť mastný, tak užívam zatiaľ len ten toner, ale úplne nahrádza krem, je taky gelovity, pekne vypne pleť a rýchlo vsiakne, ten denný začnem asi uživať až keď začne tuhá zima :-) a ten očny krém je super, mam ho už asi pol roka a stále ho mám :.-)) čo je super

LULU 2

viki, vyskusaj ceramidovy sampon, je dobry aj proti vypadavaniu vlasov. A co sa tyka mastnej pleti, ja uzivam Pur Derm na mastnu plet a som spokojna.

viki987

Ahojte, nevie niekto poradit,mám problém s mastnou pleťou a vypadávaním vlasov po pôrode, dostala som tip aj na túto prírodnú kozmetiku. Nemám ju odskúšanú, je vraj cenovo dostupná,majú teda nejaké šampóny,kondicionéry a tonery, príp.krémy na tieto moje problémy?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Annemarie Borlind kozmetika - Fórum - ZDRAVIE.sk