Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Annemarie Borlind kozmetika

syllona

- je to tak, že keď nevyskúšaš na sebe tak nebudeš vedieť. Tiež som nechcela ísť do prírodnej kozmetiky. Myslela som si, že to bude to isté ako aj kozmetika, ktorá obsahuje parabény. Nemyslela som si, že nejakú zmenu môžem vidieť na pleti a poviem ti, že po roku používania ANNEMARIE BÖRLIND Anti-Aging System neverím ako som si niečo také mohla vôbec myslieť. Tie výsledky sú super. -

kamiela

ariianka tak vieš čo prehovorila si ma, síce sa priznám, že som dosť rozmýšľala ale tak keď neskúsim, nebudem vedieť. dnes si nad to sadnem a vyskúšam, hádam to bude to pravé pre mňa

ariianka

marinina uz po prvom mesiaci, som badala, ze je to lepsie, ze niekam uz zacala sa moja plet posuvat, ze uz je na tom lepsie, ze uz nie je taka aka byvala :)
kamiela zo serie ENERGYNATURE mam aj cistiaci gel, aj chladiaci, serum na ocne vacky a klasiku potom denny a nocny krem :)

kamiela

ariianka - čo obsahuje prosím ťa tá rada, čo od nej používaš? ja by som tiež mala s niečím začať, bo normálne badať, že mám tvár takej nijakej farby a bodlo by jej veru nejaké to osvieženie :)

marinina

ARIIANKA - Po akej dobre si začala bádať nejaké tie prvé výsledky tej kozmetiky? Kedy sa ti pleť tak začala zlepšovať po akom čase, že si si to začala všímať, že to je na dobrej ceste k tomu aby si mala pleť hydratovanú?

marinina

ARIIANKA - Po akej dobre si začala bádať nejaké tie prvé výsledky tej kozmetiky? Kedy sa ti pleť tak začala zlepšovať po akom čase, že si si to začala všímať, že to je na dobrej ceste k tomu aby si mala pleť hydratovanú?

ariianka

k ANNEMARIE BÖRLIND som sa dostala priblizne na vianoce minuleho roka ked moja plet uz volala o pomoc, bola unavena, mdla a po sviezej peknej pleti som mohla vtedy len snivat, nastastie teraz ako uz skoro sedem mesiacov pouzivam seriu kozmetiky ENERGYNATURE mam plet taku aku som vzdy chcela :) sviezu a hydratovanu ;)

stastnablcha

ahoj. ja som zacala teraz pouzivat nuance kozmetiku. presla som na nu bo som chcela konecne nieco poriadne a z lekarne.. priznam sa ze saa som zvedava co to so mnou urobi, zatal je to vyborne, cakam co sa stane s lymi vraskami :)

JanaJanula

Ja som sa dostala k annemarie nahodou v byvalej praci. Nasa kozmeticka mi odporucala energizer z pomarancovych kvetov :) bol taky uzasny na moju tvar ze som musela vyskusat viac druhov tejto kozmetiky
s kazdym produktom som maximalne spokojna a objednala by som si kazdy a jede znova a to nerobim reklamu len opisujem moj pocit :)

gabster

ahoj, skus z dermakozmetiky radu Regeneration E, u nas v rodine je velmi oblubena. mamina si velmi pochvaluje vsetky produkty, hlavne ocny krem. ja pouzivam LL radu a tiez mam len dobre skusenosti. Teraz na zimu potrebujem silnejsiu ochranu, kedze zmeny zima telpo... mi dost skodia a prave z dermakozmetiky Probalance mi robi teraz v zime skvele. Denne si davam ukludnujuci krem a ked mam sem-tam cerveny fliacik z tych prechodov, tak ukludnujuci akut krem je parada :-)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Annemarie Borlind kozmetika - Fórum - ZDRAVIE.sk