Annemarie Borlind kozmetika

sumienkaaa

jarunna dakujem, ze si mi to vysvetlila, nebola som si ista, ci to treba, ale teraz uz v tom mam nastastie jasno, uz som si aj poobjednavala co sa mi zdalo pre moju plet take najvhodnejsie a tejto senzitivnej kremovej maske som nemohla odolat, uz ju mam aj vyskusanu a je paradna

Isue

Každý certifikát hovorí o niečom inom, iné podmienky sú na získanie jednotlivých certifikátov, čiže je dobré ak ich je aj viacero, záleží aj na čom ti záleží. Skús si pozrieť toto www.annemarieborlind.sk je tam písané o jednotlivých certifikátoch, čo znamenajú a myslím, že to ti pomôže sa v tom zorientovať :)

domia

onyi povedala by som, že stačí aj jeden, keďže čo som tak čítala, ani ten jeden nie je nejak ľahké získať

mardziosa

môže mať, ja som celkovo kedysi o prírodnej kozmetike ako takej ani len netušila, potom som nechápala ako niečo také môže jestvovať a dnes sa teším z takejto možnosti, lebo je to mnoho lepšie ako dávať na pleť chémiu, ktorá nie je prospešná, garantované to je, ak má značka kozmetiky certifikáty a zloženie ako má byť ;)

maryen

Jarunna je to tak, z toho make upu by sa ta chemia do pleti dostala a to by nenarobilo vela radosti si myslim, prave naopak a na to treba mysliet ;)