Annemarie Borlind kozmetika

Silvinecek

Taninka555 ja kupujem cez ASSAY.sk, uz viackrat som z tade objednavala a super. Vsetko mi prislo vcas a v pohode aj pobalene a poviem ti, ze kazdy balicek ma potesil. :) :) :)

maryen

Na suchú pleť je dobrá napríklad rada LL REGENERATION, ale myslím, že keď chceš pleti pomôcť, tak by bolo dobré aj denný krém, aj nočný, očný a taktiež si myslím, že aj čistiace mlieko.

taninka555

ihlana no mne skor ide o to, no nie ze by som si nemohla kupit, ale tak nechcem vyhadzovat koruny za nieco, co mi nepomoze. ak sa ta smiem spytat, kde si si ju kupovala

ihlana

taninka nie som celkom presvedcena, ci sa oplati riadit sa cenou, ja pouzivam od ANNEMARIE BORLIND rqadu AQUANATURE, ktora je urcena na hydrataciu, predtym som toho skusila na hydrataciu mnoho poviem ti, ze aj drahsie aj lacnejsie druhy a nic mi nepomohlo tak ako tato znacka :)

taninka555

mohla by som sa spytat, ci je tato kozmetika draha? viete skor tak, ci sa do nej oplati investovat voci jej vysledkom. nerada by som za nieco co mi nepomoze vyhadzovala korunky :(

ladycat88

Kúpila som si teda PureDerm, používam vyse týždňa. Co sa týka akne super, ale pleť mam po tom este mastnejsiu ako normalne, a prave by to malo zamedzovať mastneniu pleti. Tak uvidim po dlhšej dobe.
Nakup cez sr Annemarie Börlind - teda cez assay.sk a nakup prebehol ok

jarunna

beauty toto vobec nie je o trendoch, ale o zdravi o zdravi pleti, pokozky a tym padom o nasom zdravi ;) na prirodne zlozenie sme mali brat ohlady uz pre rokmi, avsak ked sme to nerobili tak myslim, ze je na case s tym zacat aspon teraz ;)

mardziosa

nie je to čudná stránka :)
ja z tade objednávam pravidelne, keď niečo mi dôjde alebo, že vidím, že už mám niečoho málinko a v pohode, všetko príde za pár dní rovno domkov a vytešujem sa :)