Herbal Essences

organix

Organix a herbal esences su najlepia vlasova kozmetika ktoru som kedy mala. Vyskusala som vsetko mozne aj drahsie znacky a nic a tieto uplne super. Skoda len ze na slovensku nemame taky vyber ako v zahranici. :(

nikkie

ja mám ten herball essences oranžový šampón na objem.. totálna hrôza... vlasy mi síce krásne voňajú, no objem nikde!.. ešte viac mi vlasy spľasli ako som mala predtým!...:/ ten šampón som si síce dala len raz, no skúsim si ho dať dnes večer zas...a uvidím či to nebola náhodou len prvá reakcia... už fakt neviem čo mám so svojimi vlaSmi robiť aby som mala objem.. PORAĎTE MI PROSíM!..ASI PRED Mesiacom som mala krásne vlasy s objemom.. no nechala som si dva dni mastné vlasy lebo boli letné prázdniny,a ked som si o dva dni vlasy umyla tak som zrazu nemala objem! a už sa mi nechce postavit...vobec :/ nejaká rada?:):(

klaudina

no mna totalne sklamal. mam normalne polodlhe vlasy. sice po umyti boli vlasy take prijemne a sampon naozaj krasne voni, ale objem nikde a na druhy den jak zmoknute kuriatko.. uplne strasne vlasy...take nemam ani po 2ch po obycajnom sampone..

mne nesadol vobec a tiez je to taka chemka navonana

aluska

mala som aj na hydrataciu aj na objem aj sampon a kondicioner a som uplne spokojna..krasne vonaju a mam z nich krasne hebke vlasy, vobec ich nemam krepovite ako u inych znaciek

niky24

no používam ho už mesiac šampon na lesk a kondicioner na objem kedže mam jemne vlasy a vysledok neskutočny a ta vôňa no ja na neho nedam dopustiť :))))))))