Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Parabény

Príspevok v téme: Parabény
muco

Prečítala som si pár príspevkov na tému parabény. Tie sa nachádzajú vo väčšine kozmetických prípravkov, taktiež v práškoch na pranie a pod. a v niektorých potravinách. Mne robila kožná lekárka testy a zistila mi alergiu na parabény. Snažím sa im vyhýbať, no úplne to nejde. Vyhádžu sa mi po chrbte a hrudníku vyrážky a celé telo ma svrbí. Dá sa tomu nejako pomôcť ? Má s tým niekto podobné skúsenosti ?

cherry4

mne taktiez kozna zistila alergiu na parabeny a tiez na nIkel.... mala by som sa im vyhybat .. no zatial som sa este na to nedala... takisto mi stanovila urcitu potravinovu dietu...a na tom je najhorise to ze nemozem jest cokoaldu :-( vidim vsak ze tu pisete o kozmetike lavera...to je mylsim ze neico prirodne..cize neobsahuje parabeny???

pedro654

Používam výhradne iba kozmetiku neobsahujúcu parabeny, pokiaľ ba niekto mal záujem o bližšie info, tak na e-mail: javor_p@szm.sk, prip. 0905 211797

mirka 23

Až som sa išla pozrieť, či je fakt bez parabenov, ale ano, je bez parabenov. Použivam tento prášok
www.missiva.cz
A šampon použivam Laveru.

mirka 23

Ja sa vyhybam parabenom tiež, ale nie som na ne alergická. Podla mňa je to svinstvo a nech si každy tvrdi čo chce. Sprchač a šampony si kupujem v DM (Lavera, Weldea) Prašok na pranie mam ekologicky, je vyborny, uplne jemný.

farmaceutka1

muco, je to sice narocne, ale da sa i vyhnut, len musis mat trpezlivost a postupne vypatrat vyrobky, ktore ich neobsahuju. Ina cesta, ako vyhnut sa im, neexistuje, ak si uz vyhadzany, tak uzit antihistaminikum.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Parabény - Fórum - ZDRAVIE.sk