PO SÚŤAŽI SA TEDA EXTRA ZMENY NEKONALI

agaven

no zverejnené to bolo kto tie knihy vyhral je tu dalsia sutaz o knihy mozno vyhras napis recept tam davaju viac ako len desiatim ludom aj viac darcekov ved mame svoju volbu nepaci sa nam mozeme navsivit aj ine fora ja sem chodim a nemusim aj vestim hah ani mne nik neposlal ani len magnetku nachladnicku s logom zdravie ale ako je to volba nasa ci sem prides alebo nie ja som tu ties len kedy a ako sa mi da keby som mala viac casu tak som tu visc casu ale mam tiež rodinu svoju a svoje povinosti asi tak ale je tu pisane dost toho recepty atd na citanie sem tam niekto hodi svoj problem tak napiseme ako a co pomohla nam ako ponukneme svoju radu zase musis uznat je kriza aj s tymi financiami je to nie ažaž užas tak ale zase som sa stretla aj s horsim forom a este je vyborne že je tu niekto kto vuhaduje uchylakov atd... v inych forach na to kaslu to je moj nazor

17kika17

zvláštne, že nová rubrika PSYCHICKE A OSTATNE PROBLEMY tu vznikla hneď ako len ten návrh padol a odvtedy ubehlo veĺa času a nič, žiadna ani len malilinká zmena a kto vlastne vyhraltie knihy?

ShaulaThalit

vylepsuju nam to tu, akurat tych, co velmi neutekali, ked vybuchli jaslovske bohunice... alebo pravdepodobne utiekli z prednej hory...
ale aby som sa vyjadrila k teme. ja si myslim, ze tato stranka je velmi dobra, ale pre tych, ktori vedia s nou narabat (v roznom slova zmysle)... a na to, aby sa tu uskutocnili iste "vacsie" zmeny je potrebny aj cas... viete, nemozete sem dat za tyzden lunarny kalendar, alebo nejaku hru, alebo novu rubriku... chce to grafika, namety na spracovanie, upravovanie... etc.. a dobry obsah... to vsetko chce cas. a myslim, ze sa k tomu vyjadrili aj administratori...

17kika17

hej, ale uznaj, že pár vylepšení by nebolo od veci, vEď to bolo aj cieľom súťaže a nič sa tu ani poriadne také nevylepšilo.

dominikaa

proste žiadna zmena, najprv nám sľubujňu zmeny a vylepšienia stránky a nakoniec súťaže fiasko, som sklamaná, toto fórum som mala veľmik rada, no už to stráca na popularite a je to čoraz horšie.

haha32

Ved nič zaujímave tu nedali ani hru ani lunarny kalendar ani veštica tu už nie je dobré bolo na čitanie len psychošov a tém až až je to stánka o zdravý ale aj tak ked hladam to čo napíšu mi ako popis do zdravotnej karty tak to tu nemám čo to mám za diagnozu lekár nič no tak čo asi očakavas ja už nic peco chodia asi na ine fora azet facebok