Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

SEX

sue-lyn

som zdravotníčka a pokial viem,robia sa iba výtery z konečníka. tak nestresuj,prosím ta a neboj sa. výter si sám urobíš v podrepe na wc-ku

Aduliena

No moje nervy, neviem, čo z toho robíš takú vedu. Ak by ti aj spravili výter z konečníka, tak čo? Svet sa nezrúti, aspoň budeš vedieť , že si ok. Zoberú takú špajlu, strčia do konečníka a je to. Trvá to pár sekúnd.

severanka

ifka1: tie preukazy sa vydávajú bez akýchkoľvek vyšetrení a problém môžeš mať nejaký aktuálny o ktorom ani ešte nevieš, a takto sa to samozejme neodhalí, lebo lekári na to serú

ifka1

netreba vysetrenie stolice. pokial pozna lekarka svojich pacientov, tak vie, ci da preukaz bez vsetkeho. staci mat 2rocne plucne vysetrenie.stolica sa uz davno nevysetruje.

odpovedam

Ak sa tak bojis, tak sa vopred informuj u kompetentnej osoby. A myslim, ze kazde vysetrenie je na osoh, nie?;-)

Ale pochybujem, ze bude nejake vysetrenie konecnika. A keby aj, tak vobec nie strasne.

severanka

ťažko povedať, spýtaj sa jej,a le kolonoskopiu ti robiť určit nebude... skôr ten rozbor stolice... to by mal byť bežný postup ale nerobí sa to

btw, od kedy sú obvoďáci zároveň aj gastroenterologovia?

qpkw

a nemoze to byt este tym ze moja doktorka je gastroenterologicka ci co no teda ze sa specializuje na vsetky tie veci s potravinami a fakt to berie vazne???

whjs

ale inak vsetci takto reaguju ze im najprv povie ze im to musi spravit a potom im ho da len tak...boze ale sak nech ma nestrasi

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

SEX - Fórum - ZDRAVIE.sk