Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nezmazavatelne ocne tiene

Dalenka

ja to mam normalne zauzivane, ked sa licim, davas mejkap, automaticky aj na viecka, potom davas puder, tiez aj na viecka, a to potom este len drzi;-) no ale v lete ked sa potis tak to fakt teda neviem.. to sa ja ani nemalujem vtedy

dvojbotka

to vaazne ?? ja som si akurat dnes skusala od manhattanu taky tien v ceruzke..urobila 2 ciarky na ruku ... a automaticky hned mimovolne zmazala...ale ked som dosla do roboty zrazu som si vsimla ze tie tiene tam stale su ako keby som ich tam prave naniesla...oplachla som vodou a stale nijaka reakcia...celkom sa mi lubili ale maju len 4 odtiene...

dalenka dakujem za radu skusim to ..ma take nenapadlo :)

odpovedam

Ja som si kedysi davno kupila lacne licidla, nudzovo som potrebovala. Bola to znacka Ruby Rose - paleta 9 farieb a po vyse dni stale drzali, az som bola prekvapena. Potom som si vsak kupila vacsiu paletu farieb - asi okolo 24 tej istej znacky, no tie uz take stale neboli. No rozhodne si nekupuj znacku Manhattan. Za jeden jediny tien som dala 300 sk a po 15 minutach ho nebolo.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nezmazavatelne ocne tiene - Fórum - ZDRAVIE.sk