Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kupanie v hypermangane

RNG

hej, nemas nahodou pasovy herpes!!!.
Potom by som ti radil nielen sterilizovat kozu ale adresovat viralnu imunitu
-odkaz odstránený-

smolko

hyper..to mi je velmi luto a zelam ti rychle uzdravenie..myslim si ze s tym hypermanganom..neodporuca sa v nom kupat, ale pokial to mas po celom tele, je zbytocne si kazdu cas natierat..je to preto, lebo po hypermangane zostane koza strasne sucha..takze ked si budes davat ten hypermangan do vody, staci len par zrniecok, aby sa voda zafarbila na slabo ruzovo, pretoze ak by si dala viacej,mohla by si sa spalit

hyper

Nic prijemne. Pluzgiere, ktore samovolne prasknu a mas otvorene mokvajuce rany - velkost asi 2 centy :-)
Pripadne sa Ti urobi mala akne vyrazka a z toho zrazu pluzgier,...
Vraj to mavaju male deti :-) Pripadne sa mi mohla dostat do koze zo vzduchu cez nejaku otvorenu ranku bakteria a uz bolo ... Nik v okoli to nema a nikdy som to nemala ani ja. No radost sama o sebe :-)
GSE som pijavala, ale teraz to nepijem.

hyper

Oki. Vdaka za radu. GSE a kokosovy som uz skusala, ono sa to zahojilo, ale tvoria sa nove a nove.
Cize sa potrebujem komplexne v niecom vymacat, a potom ponatierat. Okrem toho som dostala aj anitbiotika :-))

mirka 23

ak maš infekciu, tak podľa mňa by nebolo zle vyskušať na to kokosovy olej s GSE. Je to sila.
Ja si nemyslim, že ti hypermangan niečo spravi s vlasmi, podla mňa len zafarbi na fialovo :D ale myslim, že to v pohode ide dole.

hyper

Pretoze mam infekciu koze a musim si robit obklady. Ale kedze sa mi to rozliezlo viac, tak bude lepsie kupel - ako ked mas ovcie kiahne. Len neviem, co s vlasami. Kedze to mam aj pri nich, tak by som sa namocila komplet. Len nechcem prist o ne. Cize nejaka skusenost?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kupanie v hypermangane - Fórum - ZDRAVIE.sk