učinok HAK

Príspevok v téme: učinok HAK
marcela25

ahojte. po pauze som zacala brat HAK a na 7. den (resp az vecer) som mala sex s priatelom, hoci \"nedotiahnuty\" do konca... prerusovany (ale viem, ze ani to nie je bezpecne.) tabletky beriem rano. je velky rozdiel v riziku otehotnenia na 7. ci 8. den od zaciatku uzivania HAK? neviem, ako citlivo HAK pracuje... mozno sa obavam zbytocne, mozno nie. neviem.

oukydouky

Tak, ako ti pise lucika a je to aj v pribalovom letaku (ked nie na slovenskej strane, tak na druhej strane po cesky by to malo byt napisane), ze HAK ucinkuje hned od prvej tablety vtedy, ked ju uzijes v prvy den menzesu...iba keby si zacinala na 2.-5.den, tak vtedy sa treba este tyzden chranit kondomom...

marcela25

mala som iba mesiac pauzu v uzivani. pokial viem, HAK neucinuje od 1. tabletky, hoci som si 1. dala v 1. den menstruacie, ale vraj naplno ucinkuje az po prvych 7 dnoch uzivania... snad to bude ok.

lucika214

nerozumiem celkom tvojej otázke:
čo znamená po pauze -
ak myslíš pauzu niekoľko mesačnú a 1 tabl. si si dala 1. deň menšt. si chránená už od tohoto dňa, ak si antiku začala brať až v ďalšie dni, prvý týždeň je rizikový v tomto prípade podstupuješ riziko, aspoň tak píšu v letáku
ak myslíš pauzu medzi jednotlivými blistrami tak si chránená, HAK účinkuje aj počas 7 dňovej pauzy aj po nej, to je tiež v letáku

severanka

dúfam, že tá 25 v tvojom nicku neznamená že máš 25 rokov, lebo to by bolo dosť zlé...

vieš vôbec, na čo berieš tie tabletky ? ? ?