Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mam vazny vztah, ale stretavam sa s inym a milujem ho

Príspevok v téme: Mam vazny vztah, ale stretavam sa s inym a milujem ho
zelenoocko

Ahojte vsetci!
Viem,ze vela z vas ma odsudi,ale napriek tomu chcem,aby ste mi pomohli.Som skutocne v stave,ze neviem zo seba nic ine dostat,len prosbu o radu.
Mam 17 rokov,mam vazny vztah.Priatel je o 15rokov starsi.Nasa laska je silna,ale som vo vztahu nestastna a hadame sa velakrat.Mam dobreho priatela(kamarat je velmi slabe slovo),ktoreho poznam zhruba dlhsie ako mojho priatela.Mohol by mi byt otcom,je zenaty,ale so svojou zenou nezije,vlastne ich len financne podporuje,stara sa o nich,je to jeho povinnost a pre neho su deti vsetkym a zena je chora,tak jej pomaha rozne.Je to uzasny chlap,ktory je vtipny ale aj zodpovedny a starostlivy.Zaujima sa o mna, o moje starosti aj zdravotne tazkosti,ktore su tiez vazne.Ked za mnou prisiel, vzdy to bolo na baze dobreho kvalitneho priatelstva.Smiali sme sa velmi,vtipkovali sme,rozpravali sme si rozne zivotne situacie a pribehy,ja som ho pocuvala a pozerala sa na mna.Obcas mi dal pusu na licko a na celo a objal ma.Vzdy to iskrilo.Pohlady,letme dotyky...vzdy.flirtovali sme takou skrytou formou.hovorili sme si tajne veci,ktore nikomu inemu nehovorime,stali sme sa takymi dovernikmi,zverencami,imaginarnymi milencami...vedel,ze som vo vztahu nestastna,ale snazil sa ma podporit.s priatelom sme dokonca za nim aj boli niekolkokrat,ked sme boli blizko.bolo to v pohode.no tentorat sa to zmenilo.sedeli sme vonku,bolo to neskutocne silne tie pohlady,smiali sme sa,sedeli uplne blizko vedla seba a bokmi sa dotykali.fajcili sme,chytil ma za ruku.... az som si sadla na taky drevenny stol a nohy som si dala dolu,na lavicku.on na nej sedel a pozeral sa na mna zblizka,niekedy to nedokazal ten pohlad zniest a musel sa uhnut,ale potom zasa.o hodinu sme obaja vedeli co bude.ale nechala som volny priebeh.letmo sa ma dotkal,pri objati som citila ako mi chce dat bozk.ale letmo som sa uhla.az neskor.uz to bolo.vasnive bozky,dotyky,jazyky,pohlady,bolo to strasne silne.moc silne.neuveritelne silne.dotykali sme sa.vedeli sme ze to uz lepsie nemoze byt v tej chvili,bolo to krasne emotivne.
viete,ja svojho priatela lubim,je pre mna vsetkym,ale je iny,nemame vo vztahu iskru,len stereotyp a ostatne blbosti,ktore on nechce zmenit,a ja to sama nedokazem.dnes som zazila nieco krasne,pretoze som to pocitila,ten pocit,ktory som necitila ani pri svojom partnerovi...som uplne zmatena,a stastna

smoulinka

Vykasli sa na oboch! Muz si ta musi vazit!toto je len rozpravka !co pises coskoro vyprcha a potom?co budes robit?vsetko je krasne ked tajne ,ale ti povem si mrcha!a mnohe si povedia k.... ked podvadzas ,svojho priatela!predpokladam ,ze on ti je verny priatel totalna bestia! ja byt nim to iste ti urobim! ako sa budes citit ?precitaj si roman a urob sa a nepis tu blbosti dievcatko blbe si chora a ten zenac takisto sere si do svojho hniezda co je to ?ked uz teraz klame asi ste rovnaky egoisti arogantny!nasli ste sa !haaaaa

smoulinka

Ahoj,skor chore spravanie je to blbost moj muz toho na mna nahovoril milenke neni si to ty?Pritom on je ten vinny a chory akoze ma svedomie a srdce on nema tak sa vyhovori na mna ,ze som taka onaka....A blaaaa Jeden den slubuje lasku ,druhy sa hada rozbija veci neve co od dobroty povem ti nevazi si nic absolutne nic a co k tomu dodat je to vecne dieta neschopne sa postarat sam o seba a nieto este o teba si dieta este podla neho potrebuje taku naivku a o rok,dva zas inu kym budes zamilovana ani nepostrehnes ci ta podvadza este mu budes nosit veceru pod nos o 1hod.v noci ...

Vemeno

Len davaj bacha, aby na teba muzi nedoplacali. Lebo o 15- rokov starsi uz byvaju obycajne zabezpeceny a nebolo by dobre, aby minali svoje nasetrene peniaze na teba.

nefinka

po prvé - máš 17 a úprimne sa divím, že nejaký 32 r.chlap je natoľko naivný, že chodí so sedemnástkou a myslí si, že im to môže vyjsť /dôkazom, že nie, je tvoja nevera s tým druhým/

po druhé - máš 17, takže si dostatočne naivná na to, aby si "papkala" omáčky svojho ženatého kamaráta

a po tretie - vykašli sa na nich oboch:))

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mam vazny vztah, ale stretavam sa s inym a milujem ho - Fórum - ZDRAVIE.sk