PREVENTIVKA A ZVLASTNE HRDLO...

Príspevok v téme: PREVENTIVKA A ZVLASTNE HRDLO...
skola- fuj!

ahojte, zajtra mam ist na preventivnu kontrolu k obvodnej meskam dva mesiace a najmenej mesiac sa k nej nedostanem takze by som to mala vybavit zajtra. ale dnes popobede som zacala pocitovat taky zvlastny pocit ze mam vzadu na tej stene hrdla akoby nieco co ma skre ale nie je to normalna bolest hrdla toto sa mi este nikdy nestalo...akoby ma nieco do tej steny tlacilo, mam velmi skarede velke a zjazvene mandle, nemoze to byt od toho?troska mi aj zatekaju hlieny ale iba trosicka. mozem ist aj ked mam tento problem na preventivku?

skola- fuj!

fifina: no bola som u lekarky a ta mi okrem tohoto nasla dalsich tisic veci takze tymto sa az tak nezaoberala ale ked som ja jej pytala tak mi pozerala do hrdla a povedala ze to vyzera zatial na nejaky mensi zapal a ze nech sa zastavim v pondelok ak to neprejde da antibiotika ze zatial take len vitaminy, calcium a tak...ale mne sa to dnes rozsirilo trochu aj do hlavy aj nos sa mi zapchava no tak uvidime...a ty si na tom stale rovnako?

fifina..

no vies co, zatial nic.. ale zajtra si idem kupit taky antibakterialny sprej a skusim to tym vyplachovat, snad to pomoze.. a ty, prosim ta, ked budes mat zajtra po tej kontrole, tak mi napises, co ti na to odporucila lekarka? moc, moc dakujem..

skola- fuj!

fifina: presne to iste citim aj ja! ibaze nalavo...presne mam pocit akoby mi napuchla mandla a naraza do steny...no co s tm teda robis?

fifina..

ty, vies, ze ja nieco podobne teraz citim?? fakt.. proste mna zasa na pravej strane hrdla.. neviem to opisat, akoby som vnutri mala nieco zdurene.. akoby mozno napuchnuta mandla, ktora ma tak tazi, naraza a obtazuje pri prehltani.. neviem ako by som to vysvetlila.. ale nic ine ma neboli, len ta prava strana.. citis to aj ty pri prehltani?? ale aj to, akoby to skrabalo, narazla nieco.. neprijemny pocit..