ako dlho trvá kurz autoškoly?

heňa...

ak by mi vedel niekto poradiť: ak si robí vodičský zdravotne postihnutý, poberateľ DIČ,tak či je pravda, že mu štát prispeje na cenu kurzu? A ak áno, koľko je to približne? Ďakujem pekne.

marry jane

ja som jazdit vedela už ke)d som šla do autoškoly, tak jazdy som mala 2 mesiace a potom skušky, ale niektor´ňy majú aj rok a viac aj keď nechaoem načo.

[zruseny8]

moja kamoska robila napriklad rok, pretoze sa jej nedarilo na skuskach. viete ako je to vo vacsich mestach, napr.kosice a tak isto treba panom instruktorom a tiez policajtom nejake tie peniazky poskytnut, takze tak..

nevviem

no tak nejak..aj ja som robila autoskolu cca tych 6 mesiacov...nie vzdy som mala cas..a to len preto ze predtym ako som mala mat skusky som najskor musela spravit riaditelsky test (2 testy) aby ma pripustili ku skuskam normalne..a tie riaditelske boli kazdy tyzden ak sa niekomu nepodarilo..no ja som to zvladla na druhykrat... a skusky bohuzial na treti :) ale viete ako sa hovori na tretikrat-najlepsi jazdec :)a mozem si povedat,ze mi to naozaj ide...

0vecka

2 mata na mna sa ten lekar ani nepozrel a to myslim do slova este sa ma aj spytal ze ci nosim okuliare a dal mi peciatku cele to trvalo tak 5 sekund

Deeee

ja som sa prihlasila na 6 tyzdnovy kurz, v polovici teorie zacneme jazdit a ked budem chodit kazdy den na jazdy tak ich stihnem do konca teorie. Potom to bude zavisiet len na policajtoch , kedy nam daju termin skusky

Maťa.

ja sa tu opýtam: aké vyšetrenia sa robia u lekárky keď chcem ísť do kurzu? Ja mám trošku problém s nohou, myslíte, že ma pošle aj k ortopédovi?

dobra vila

vodicka, ono su to tusim 3-mesacne kurzy...vacsinou...
Ja som zacinala v aprili (pred niekolkymi rokmi) a na skusku ma napisal na jun (asi im to velmi surilo... a potom sa cuduj, preco je tolko nehod). Nemala som este ani jazdy spravene, mala som asi polovicu z nich...tak som mu to povedala a on ze jasne, ved dovtedy ich odjazdime... tak som to odmietla, ze sa na to necitim, ze potrebujem prax postupne a nie hup zrazu odjazdit vsetko a nervy v keli.. Tak som sla az v juli na skusky...
Ono v dnesnej dobe to je strasna rychlovka a potom sa naozaj necudujte, ked to na cestach vyzera, ako to vyzera... Vacsina bude aj tak za tym na tebe, hlavne aby si jazdila...a na zaciatku s niekym... potom uvidis, ci sa do toho dostanes, alebo nie... Lebo podla mna na to naozaj treba urcity talent... poznam taku co roky riadi, ale zatni zuby, ked s nou sedis v aute a to ani nejde rychlo :D.
Takze hlavne, to neuponahlaj!