ako dlho trvá kurz autoškoly?

[zruseny8]

ja som nejako cez 3mesiace, zacala som koncom jula a skusky som mala 30.10. lenze ja som sa dlho odhodlavala na jazdy. bala som sa. tusim prvu som mala niekedy az v polovici septembra a potom som odisla do skoly do ineho mesta, tak sa nedalo kazdy den. preto som mohla jazdit len piatok, sobota. inak ti sikovnejsi mali vodicak uz aj koncom septembra

0vecka

rychlo kurzy su drahsie. mne to ftedy bolo jedno ale som rypal do majitela a ten sa vyhovaral ze jak sa to neda,...

sign

tak kamoška mala tiež za mesiac hotove,2x za den jazdy,zaleži od autoškoly ,su všelijake rychlokurzy atd..treba sa popytať

zjuzika

ja som robila 5 a pol mesiaca, pretoze aj som mala cas na jazdy aj vsetko,len neboli komisari a nemal nas kto skusat..takze asi tak, ale kamarat si urobil za mesiac,lebo odchadzal prec a musel ho mat rychlo urobeny, cize mal 2x denne jazdy...

sign

podla toho ako budeš šikovna s jazdami. teda kedy budeš mať čas jazdiť kedy bude mať čas inštruktor atd. ja som robila 3 mesiace-mesiac teoria a za dva mesiace som postihala jazdy.