zmatok v hlave

Príspevok v téme: zmatok v hlave
Nela 2

som treti rok vydata a stale myslim na svojho ex, bola som s nim tri roky a ked ho vidim v meste cela sa roztrasiem, pritom moj manzel je uplne super. S byvalim sa mi snivaju vseliake sny o detoch a pritom riesime babo teraz my s manzelom. S byvalim som sa rozisla, lebo bol viacmenej stale pracovne mimo a tak som hned potom vstupila do noveho vztahu a po dvoch rokoch sa vydala. teraz mam stale zmatok v hlave a vycitky ze stale som myslou v minulosti. A co je hlupe stale porovnavam co bolo a co je aj vramci pribuznych.

ramirka

nela 2..urcite sa smiat nebudem s tou vesticou..ja som tiez bola u vestici koli nestastnej laske a vtedy mi ta vestica tiez povedala ze ten chlap pre mna nie je a mala pravdu..este som si dost vytrpelaa napriek vsetkemu som ho milovala.trpela som koli jeho nezaujmu a ze ma v podstate vyuzil...a musim priznat aj to ze ze teraz uz viem ze by som ho nechcela(mam skveleho priatela) ked som ho videla po dlhej dobe tiez som sa roztriasla, asi ti nespravny nas nejako viac vedia chytit za srdce.ale ja na toho byvaleho nemylsim vobeca svojho priatela lubim to viem.

nela 2

ahoj ramirka, vies ze zo vsetkych odpovedi som sa bala len tejto. Tolko zla mi moj ex urobil, este aj ked sa stahoval odomna to nakrucal na video a smial sa. Bola som aj pri /budes sa smiat /vestici a povedala mi ako sa k sebe nehodime ako ma v zahranici podvadza a teraz som bola s jeho bratom a vsetko mi to vyvratil, tak neviem. Dakedy by som tu uz radsej nebola, ked riesim dake veci je to fajn, zabudam na vsetko dookola ale ked vypnem v hlave mam bordel a zufalstvo.

ramirka

no znamena to asi tolko ze stale milujes svojho ex..ked po tolkych rokoch sa trasies ked ho vidis, to ze tvoj manzel je super clovek neznamena ze si donho zamilovana...iba ak to uz vyprchava tak sa zase utiekas k byvalemu v myslienkach ..ale ak to bolo tak stale, tvoj ex v tvojej hlave, tak on je v tvojom srdci stale..