Kocky -ako toto docielim ?? :-)

ploche_brusko

ja si tiez taky uces robim kulmou, ale nie tou velkou,. lebo ta nerobi skoro ziadne vlny, ale tou klasickou tenkou...len nedrzim na nej vlasy dlho, a oni sa tak pekne stocia :)

adrina

neviem aky obrazok mam vybrat aby bolo tie vlasy pekne vydiet . Ja som si tiez dala ostrihat vlasy a sa mi to nepaci tak chcem aby to nejak takto aspon vyzeralo lebo uz neviem co s nimi :(

img2.timeinc.net

abcderf

Nehnevaj sa, ja mám presne také vlasy a dala som ich ostrihať:DKaždému sa páčili, ale mala som ich suché po dovolenke a táák..už mám len po plecia:DAle, dorastú:)

adrina

vyskusaj tu kulmu ak sa ti to nebude darit tou zehlickou ja som si to natocila kulmou a vyzeralo to dobre. Baby a este nevedeli by ste my poradit ze aky je to strih vlasov aky ma napriklad adriana lima je to klasicky len postupny , lebo mne sa to nedary nijak dosiahnut taky tvar :(((

vychodniarka

s velkymi natackami sa robi objem vlasov nie ? aspon moja sis - kadernicka si ich dava, ked chce mat "velke" vlasky

whee_ee

dominique ma pravdu, kludne si aj na youtube vyhladaj linky, napr. ked zadas curly hair with straightener alebo take nieco podobne :)

dominique

kvetkaa - robi sa to ZEHLICKOU NA VLASY...Mozno tomu neuveris, ale obycajnou zehlickou na vlasy tak, ze vlasy zaklapnes a raz otocis a potom tahas dole az po konceky vlasov...
Neviem, ci si tomu porozumela, ale skus sa opytat kadernicok, mne tak robili uces na stuzkovu, mala som ale vlny po celej dlzke...

vychodniarka

ja ked si vlasky natocim kulmou, a nezalakujem ich ze su jak drevene, len tak trosku, tak tie vlny sa mi potom uvolnia a su take priblizne ako na obr.