Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Incízia hymenu

TinaT

Ahojte, prosim vas, viacere tu spominate, ze ste tento zakrok podstupili ambulantne. Viete mi prosim poradit lekara? Pretoze moj lekar mi povedal, ze by som musela ist do nemocnice a uprednostnila by som ambulantny zakrok. Trnavsky/bratislavsky kraj. Dakujem

Luciaxyz

ja pred par hodinami, bola to rychlovka - dezinfekcia, lokalne znecitlivenie par injekciami a par rezov a sup domov, tyzden sa mam len sprchovat a nemat styk, inak mozem pri nom este krvacat, to je vsetko; neboli ma to, len trosicku pali, snad to bude stacit

Terka145

Chcela by som sa spýtať, bola som pred dvoma dňami na operáciu incíziu hymenu a potrebovala by som vedieť po akej dobe je možný sex? Má s tým niekto skúsenosti?

lucius7

je to drobny zakrok, ktory ako vsetko moze mat svoje rizika, ale vo vseobecnosti ide o bespecny zakrok. v kratkodobej narkoze sa hymen "nareze" elektrickým nožom do tvaru písmena X, tak aby sa nepoškodilo ústie močovej rúry, zastaví sa eventuálne krvácanie a aplikuje sa kalciová masť aby sa "narezané" miesta hojili. Po zákroku netreba otáľať, a do týždňa treba skúšať pohlavný styk aby nedošlo k opätovnému zrasteniu hymenu a ďalším komplikáciám pri pohlavnom styku.
Asi sa to číta desivo. Ale pomôže to tak prečo váhať keď sa má taký problém.

cherry76

pozri ale nie vždy to je o psychyke...ja som tiež partnera milovala a milujem ale proste nech sme sa akokolvek snažili bez pomoci gynekologa to nešlo...ale teraz mám už asi rok po a nelutujem to... ;)

charlotte01

dievčatá tak si predstavte, ze sa nam to podarilo aj bez zakroku.teraz uz viem, ze cely moj problem bol asi v psychike,tak raz ked som bola poriadne uvolnena to vyslo a ani to nebolelo.cakali sme dva roky sice,ale teraz uz to je ok.psychika robi zazraky,to sa mi uz viackrat potvrdilo v zivote.drzim vsetkym palce ;)

mrs.x

určite...problém s tamponom som mala aj ja..nebol sa oni ti pomôžu a všetko bude super...tri dni po zákroku ani nebudeš vedieť, že nejaký bol a po 3 týždňoch som mala svoje poprvé a po 2 mesiacoch som skúsila tampony..všetko super...tiež som si toho dosť pretrpela=/

ana4

Mam podobrný problém. Nikdy som to neak nebrala na veľku váhu, vlastne cele to začalo tým, že som si nevedela zaviest ani len tampon. Na letakoch od tamponov je vela rečí o uvolnení a pod..ale v tom problem nebol. Taktiež keď som sa vo vztahu dostala k pohlavnému styku, k ničomu n edošlo, pretože ta bolesť bola tak pálčivá, že som to jednoducho nezvládla. Teram mám dvadcat, prakticky som stále panna, a moj život mi do značnej mieri komplikuje fakt, že za prvé, nemožem používat tampon, čo pre niekoho možno znie ako banalita, ale v praktickom živote je to obrovská nevýhoda, plus pohlavnému styku sa vyhýbam ako to len ide. Proste strach. Neak uplne nahodne som objavila toto. Skusim hodiť reč s gynekológom

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.