Učenie

vikušša

ako sa ucit??to je jedna s najhorsich otazok...ja mam ale nieco co umna zabera na 100% pametam si ked som sa musela ucit nasobiku (vééééélmi davno to bolo)plakala som..ale aj teraz moj recept na ucenie je rovnaky...radim TATRANSKY SNEH (to je zmrzlinka v kelimku)

[zruseny8]

ked uz chces nieco brat skus ginkovy caj. je ovela lepsie ako tieto kadejake lieky co velakrat ani nepomahaju, napr. memoplus, ginko, guarana a mnohe dalsie.. skor je to o tej psychike, ze si povies ze mi tieto lieky musia pomoct a tym padom aj pomozu

oukydouky

No mne by nepomohla uz ani svätena voda :D ani ginkgo, ani Memo plus, ani hroznovy cukor mi nepomaha..proste nic, ked sa mi tak hrozne nechce...

poliewoocka

Ano, je to doplnok vyzivy obs. kofein, vytazky z ginkga a pod. Neviem, na akej baze, mne ho kupili nasi, ked boli v meste a ja som sa doma drvila:) ale ucel splnil:) brala som ho ten jeden tyzden, 2-3 tabletky denne, potom este tesne pred prijimackami.

poliewoocka

Presne, ako pise moje:) ja ked som sa ucila na prijimacky 3000 otazok z bioly a chemie, tak kazdy den v tyzdni som sa ucila asi od 7:00-12:00, potom obed, asi o 14tej som pokracovala do takej 17:00 max. potom volno, vypadnut niekam prec od knih:))

poliewoocka

Mne pomohol Memo plus:) ale naozaj, nebrat dlhodobo, len narazovo velke davky maju ucinok. Ak by si brala dlhodobo, telo by si navyklo...

moje

Mne pomáhalo na štátniciach vždy, keď som mala efektívne rozdelený deň. Dala som si budík na 7, učila sa, oddychovala a vždy večer som si spravila nejaký program, aj keď len na hodku ísť na prechádzku s priateľom, alebo kamarátkami, tak som sa mala načo tešiť a lepšie mi to išlo do hlavy.