Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako si neohryzavat nechety???

aniQa

marry jane:nooo vies co ja som ked som chodila asi tak do prveho-druheho rocnika mala osm taky isty problem no zda sa mi ze som sa tym nezaoberala a prestala som s tym..... noo rada by som,ale neviem ako ti pomoct.... skusila by som to asi tak.... povedz mi ako sa s nimi hras?

marry jane

ja si už nechty neobhrýzam dávno, od puberty a to som ani lak nepoužila :D, proste mi to prestalo chutiť a tiež sa mi nepáčilo ísť na ulicu s takými nechtami, vEď je to hrozmé.

no ja riešim, ešte stále, iný problém a to - hranie s vlasmi. stale sa s nimi hrám a tak výrazne dopomáham k im lámaniu. Hrám sa s nimi, hl. s ofinkou aj ak si ich krásne uprav´=im, tka čo mám robiť, aby som ich už nechajla na pokoji?

majka__

to nalakovanie pomaha. ja som tiez si obhryzala nechty a teraz asi nieco vyse tyzdna som sa ich ani nedotkla, lebo som si ich pekne opilnikovala, nalakovala a tak... su pekne a uz trocha dlhsie (a krajsie su nez kratke obhryzene). pojdem teraz na 2 svadby a k satam budu dlhsie nechty krasne vyzerat.

marry jane

nalakuj si ich. ak budú také pekné a budeš vedieť ako si sa s nimi babrala, príde ti ľúto si ich obhrýzať a tak si aj ničiť ten krásny lak.

fialkaaaaa

ja som si ich este hryzla pred nejakym mesiacom alebo dvomi, no ale potom som si kupila kraasny lak, taky ruzovy... a ked som si ich nalakovala tak mi ich bolo luto ohryzat, tak som prestala z jedneho dna na druhy. ale vies co, existuju aj take laky, ktore maju stiplavu chut, takze ta to odradi od obhryzavania :) vela stastia

kostlivec

:))) dobre som sa pobavila na poslednom komente haha. akoze fakt toto je co za otazka??? a co sa cloveka co si uvedomuje vlastnu slabost a nevie proti tomu nic urobit. ja si ohryzam nechty od malicka. a je mi to jedno. ale mala som ine problemy ktore som zdolala tak, ze som si povedala DOST, ZMENIM TO, ak clovek nieco skutocne chce tak to dokaze. tak vela stastia aniqa a nepis sem vtakoviny.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako si neohryzavat nechety??? - Fórum - ZDRAVIE.sk