Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nakupovanie oblečenia cez internet

brisi25

ahojte pred dvoma rokmi som našla jednu skvelú stránku na oblečenie,doplnky a topánky ANSWEAR .. sú veľmi ochotní a cenovo dostupní. Doručenie je veľmi rýchle a čo je najlepšie, s reklamáciou sa u nich dá veľmi dobre dohodnúť. taktiež kvalita matriálu je super-- ušetriť môžeš aj pomoc kuponov www.kuponyzdarma.sk

Katkakatuska

Ja nakupujem už dlhšiu dobu oblečenie z geareshop.com . Vacsinou košele a nohavice. Zatial som dosř spokojná, Dodanie netrva dlho a velkosti sedia. Kvalita oblečenia je tiež dobrá. Ja som sa o tejto stránke dozvedela od kamošky.

gastanko2016

ja som tiež objednávala so ZOOT pre mňa aj pre manžela a všetko bolo ok. Keď bolo tričko veľké, nebol problém vymeniť.

mikileson

Ja som pred nedávnom objavil e-shop fashionway.sk a som maximálne spokojný. Objednával som už 3 raz všetko super , veci sedia aj veľkostne a spokojný som aj s kvalitou ponúkaného tovaru.

Rianna

Ahojte, eshop www.rigeer.sk má zaujímavé kúsky a keby niečo, keď napíšem na online chat vždy pomôžu :-) Zásielka mi zatiaľ prišla jedna do 4roch dní a spokojnááá :-)

Monikka

Dobrý deň, ja sa nakupovania cez internet nebojím, mám zatiaľ len pozitívne skúsenosti. Je pravda, že sa snažím nakupovať z kvalitných obchodov a vyhnúť sa tak prípadným nepríjemnostiam. Mám rada napríklad obchod www.kilpi4you.com, tu nájdem vždy niečo pekné, mám rada športový štýl a tu majú oblečenie čo mi kvalitou, cenou i dizajnom vyhovuje.

Ra100

Odporúčam všetkým skvelý eshop na moderné elegantné oblečenie. Maximálna spokojnosť s cenami, službami a ponúkaným tovarom. Brands24 má širokú ponuku najnovších trendov v oblečení, obuvi, tenisiek, kabeliek, šiltoviek a doplnkov. Okrem zaručenej originality a pôvodu tovaru, máš aj expresné doručenie ZDARMA na všetok tovar, garanciu navrátenia peňazí a ponúkajú aj 60 dní na navrátenie tovaru. Zaregistruj sa teraz a získaš ešte aj 5€ kupón na Tvoj prvý nákup. www.brands24.sk

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nakupovanie oblečenia cez internet - Fórum - ZDRAVIE.sk