Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nakupovanie oblečenia cez internet

katrinF

Ja som si kúpila zo stránky www.vyzerajkrasne.sk blúzku aj bundu, su tam velkosti univerzálne vhodné pre velkosti S, M, L ja nosím S a sadla mi, latka je z dobrého materialu, uvádzajú bavlnu a elastan, takze sa prispôsobi telu, som spokojná, vela stastia v hladaní kvalitných eshopov :)

Nikoleta01

Ja mám výborné skúsenosti s touto stránkou kuponer.sk , ktorá ponúka zľavové kupóny do rôznych e-shopov ako napr. už spomínaný Zoot či Mall, Alza, Footshop, apod ... Ak chcete teda nakupovať na týchto stránkach a ešte ušetriť navyše, odporúčam spomínaný web.

Smeja 737

Ahojte, ja nakupujem už dlhšie zo stránky www.zoot.sk a som nadmieru spokojná :) Už som si našla svoje veľkosti ktoré mi vždy padnú, a ak aj nie, nikdy problém s vrátením nebol. A navyše ešte zvyknem používať zľavy zo stránky www.kupony zdarma.sk /zoot-sk/ :) (odkaz, samozrejme, bez medzier)

Smeja 737

Ahojte, ja nakupujem už dlhšie zo stránky www.zoot.sk a som nadmieru spokojná :) Už som si našla svoje veľkosti ktoré mi vždy padnú, a ak aj nie, nikdy problém s vrátením nebol. A navyše ešte zvyknem používať zľavy zo stránky -odkaz odstránený-. :)

Acikra

Odporúčam ti spomínaný zoot alebo bonprix (-odkaz odstránený-), niečo na ušetrenie peňazí. Zatiaľ som spokojná a nemám žiadne problémy. Čo sa týka stránky, je prehľadná, takže by problém byť nemal.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nakupovanie oblečenia cez internet - Fórum - ZDRAVIE.sk