Nakupovanie oblečenia cez internet

Acikra

Odporúčam ti spomínaný zoot alebo bonprix (-odkaz odstránený-), niečo na ušetrenie peňazí. Zatiaľ som spokojná a nemám žiadne problémy. Čo sa týka stránky, je prehľadná, takže by problém byť nemal.

brisi25

ahojte pred dvoma rokmi som našla jednu skvelú stránku na oblečenie,doplnky a topánky ANSWEAR .. sú veľmi ochotní a cenovo dostupní. Doručenie je veľmi rýchle a čo je najlepšie, s reklamáciou sa u nich dá veľmi dobre dohodnúť. taktiež kvalita matriálu je super-- ušetriť môžeš aj pomoc kuponov -odkaz odstránený-

Katkakatuska

Ja nakupujem už dlhšiu dobu oblečenie z geareshop.com . Vacsinou košele a nohavice. Zatial som dosř spokojná, Dodanie netrva dlho a velkosti sedia. Kvalita oblečenia je tiež dobrá. Ja som sa o tejto stránke dozvedela od kamošky.

gastanko2016

ja som tiež objednávala so ZOOT pre mňa aj pre manžela a všetko bolo ok. Keď bolo tričko veľké, nebol problém vymeniť.

mikileson

Ja som pred nedávnom objavil e-shop fashionway.sk a som maximálne spokojný. Objednával som už 3 raz všetko super , veci sedia aj veľkostne a spokojný som aj s kvalitou ponúkaného tovaru.

Rianna

Ahojte, eshop www.rigeer.sk má zaujímavé kúsky a keby niečo, keď napíšem na online chat vždy pomôžu :-) Zásielka mi zatiaľ prišla jedna do 4roch dní a spokojnááá :-)