opotrebované kĺby?

Príspevok v téme: opotrebované kĺby?
ceky

ludia, nevedeli by ste mi poradiť? mám prehnane veľa pukajúcivh kĺbov(palce ruk aj nôh, členky, kolená chrbtica, zápestia, lakte aj hrudník to je ale tietzov syndróm vraj)... viac menej ma nebolia ale kolená ma znepokojujú...pukajú mi už aj pri pohybe nahor a počuť aj jemné mlaskanie... cítim aj keď hýbem s kolenom akoby mi tam preskakovala šlacha...akoby nedržali na mieste pri pomalom predkopávaní a keď idem hore zrazu pekne pukne a mám tak na 10min pokoj...neodkazujte ma prosím na lekára... stačili by nieaké výživové doplnky? mám 19r. som športovo založený. úrazy v podstate žiadne ale raz som si nedal pozor, ráno keď bola vonku zima som šiel na motorke, nemal som skoro vôbec chránené kolená a zmokol som. bola to chyba a myslím že som prechladol...sú z prechladnutia takéto trvalé následky? dajú sa liečiť? prosím, každá otázka má význam preto neprehliadnite prosím ani jednu...

lesianka

ceky bol si s tym prosím ta u lekara? Spozorovala som u seba podobrný problém a ma zaujíma,že čo ti je. Ako si to teda nakoniec riešil?

ceky

ľudia, asi to je príčina vysokej hladiny železa... už mám v prdeli pravé koleno a ľavé tiež začína nieako blbnúť...má niekto podobný problém?...bude sa to dať zvrátiť?...oživiť opäť chrupavky?...bo uvádzajú že následky tohoto ochorenia sú už nezvratné...robí mi to starosti...som športoveeeec!!! aaaa....dpr. ...

candy7

ahoj si ešte mladý ked to necháš zle pochodíš začni užívat prírodné produkty z okg emulips,alfu plus a omegu plus .tieto ti prečistia celý organizmus a bude ti lepšie ked ch ceš napíš mi .narnija@post .sk

jajkafr

Mne odporučil ortopéd Arthrostop po dobratí sa mi zmiernili bolesti chrtice, ale vravel že to treba opakovať min. 1krát do roka

candy7

ahoj ja som začala používat OKG.výrobky mmne pomáhajú mála som tie isté problémi tiež mi pomáhali lekári ale už sa mi to dostalo ešte do vážnejšieho stavu ja som už nemohla ani po schodoch chodit nie ešte ukrčit sa bola som bezradná ale dostala som sa k OKG výrobkom .tebe by pomohlo užívat emulips ,OK ALFU plus,ok omegu plus a natierat ok gelom a ok balzam je to drahé ale aj účinné sú to vitamínové doplnky ked chceš napíš.

ceky

RNG ale avokádo obsahuje taký mix že železo je vstrebované omnoho lepšie do organizmu...myslím že vitaminom C ... ja mám príliš vysokú hladinu železa (44)...musím ju nieako upraviť a potom sa pustím do kĺbov;) ak je nieáka rada ako by som sa do toho mohol pustiť hneď, som otvorený...

RNG

ceky, na klbovy maz je dobre spomenute avokado(nezmydelnatelne oleje), MSM(polarne rozpustidlo, zdroj siry), CMO(cetylovany myristoleat a ine cetylovane oleje) ,
hyaluronicka kyselina a ine.

Stare ceske prislovie:
"kto maze, ten jede"

Povodny zapal, ktory "vysusil" klby tam uz pravdepodobne nie je, ale pre istotu by som bral nieco protizapalove, ako curcumin, dumbier a enzymi ako bromelain, serrapeptaza a ine.