york terrier

amyushqa

ahoj, máme 3 mesačné šťeniatko york mini, dcéra sa stará o nu ráno o 6:00 ju venčí. Je to veľmi náchylný psík. Je hlavne do bytua a nie na dvor ale nedali by sme ju za nič.

ewinka

my sme kupili yorksirku okolo 5 000,- ale od nejakeho dalekeho znameho, cize...a neviem si predstavit, aby som toho psa mucila niekde vonku na dvore... :) ved ked s nou chodim len skoro rano vonku, tak sa trasie od zimy, cize.... ale na dvor mensiu rasu urcite by som odporucala hoc aj nejakeho bastardika... poniekktori su fakt zlati.. a v utulkoch budu vdacni.. :( yorksir si vyzaduje vela starostlivosti... o srsť, jedlo- vraj nie su vhodne granulky obycajne z obchodu aspon nie pre našeho havka, ale nejake špeci a tak dalej, a samozrejme treba ockovat psika... cize.. :) teraz ked ju mam, nedala by som ju preč, lebo ju zbožňujem, ale... v buducnosti.-. mozno akvaariové rybycky...

psíček

Dedy deti by mali za 10 rokov 19 aj 21.Máš pravdu,moc by sa nestarali ani skôr,však po skončení základnej školy dufam,že pôjdu dalej sa učiť a možno že nebudu každý den chodievať domov.Dakujem všetkym za príspevky.Aj im som ukázala ,že to neni len tak,ako ked vonku na dvore máme psa.Pravdupovediac nemáme,svokrovci maju obrovského psa.Zaujímavé dcérky toho nemaju v láske.Asi ostaneme pri tom ,takým maličkým psom sa budu môcť hrať len u kamaráta.

dedy

kokericka, ziadna vacsia rasa yorka neexistuje, je len jedna. A ta ma byt mini havko, tie velke su len akekolvek nepodarene krizence
psíček, a york určite nie je pes na dvor, kedže nemá podsadu, to znamená, že by mu bola zima.
o psa sa dá postarať aj po škole, avšak je nutné sa zamyslieť, že malý psík môže žiť aj viac ako 15 rokov. koľko za 10 rokov budú mať tvoje dcérky? Kto sa o neho bude potom starať?
ale jedno je isté, ork na dvor určite NIE

kokericka

cistokrvny stoji okolo 6000 - 10 000...je to narocnejsie plemeno..treba sa dost starat o srst kedze ani nemaju ze srst ale vlasy...a urcite to nie je pes na dvor..mozno ta vacsia rasa mozno..ale co su ti malinky urcite nie...

je s nim vela starostlivosti ako aj s ostatnymi psikmi...

jedno je chciet a druhe vediet sa o psika dobre postarat!

a z tvojho rpispevku usudzujem ze nadsenie, laska k zvieratkam tam je ale cas na starostlivost miziva