musi sa pozyvat na svadbu partnerov mojich priatelov?

milovna

ty krava ja som zvedava ako ty budes zacinat v manzelstve.kazdi zacina ako supak a neskor si porobia v tom vlastny poriadok.asi si bohata ked sa ti to protivy.si myslis ze tvoji rodicia ako zacinali.aj co aj keby to mala byt posrata garsonka,tak co.vzdy lepsie zit s nim ako s rodicmi sa uvedom a hlavne nezavid:-)a na co mam ja cakat?ked budem mat 40 ci 30 rokov a potom ako stara krava sa vydavat alebo cakat na posraty lepsi byt?sorry ale cakat do 30tky sa mi veru nechce.uz som dost na to vyspela sa osamostatnit.si tu jedina co picuje,tak asi nevies teda ako to v beznom zivote ide

Anicka1

No ja by som urcite pozvala aj s partnermi. Ty by si sa ako citila,keby ta pozvali na svadbu bez priatela? Aj citit by si sa citila lepsie ked ho tam mas. Nas stale spolu pozyvali.

renusi

ahoj,u nas sa to robi tak,ze ked sa vie,ze to uz vazny vztah,ked pozvaný uz starsie dievca ci chlapec,pozyva sa aj partner.no ked mladý druzba,ci druzicka,parneri sa nepozyvajuu

narkozka

:((((((( co ti je? preco do nej stale narazas? ved ti povedala ze ma byt len nechce vyhadzovat vela penazi, v com ma uplnu pravdu ved je hlupost pozyvat pre nu neznamych ludi...
fadsafff: suhlasim

fadsafff

netreba pozyvat priatelov, ved tam ide o poparovanie sa druzbov a druziciek......naco tam mat ludi, ktorych nepoznate a "zbytocne" na nich vyhodite peniaze

milovna

:-((((((((((.hm na byt budeme mat aj na svadbu mame ale proste nechceme vela minut to je vse.normalna otazka to bola nie?

da sa

:((((( vobec s tebou nesuhlasim. nie kazdy je prachaty a za to moze mat velmi peknu svatbu. aj s lacnymi obruckami. a ze nepozyva tisic ludi na tom tiez nevidim nic zle ved partneri jej priatelov su pre nu cudzi ludia tak preco by ich mala pozyvat???