...ma 17nas a chodzu zeny a v oiach otazku co laska zmeni...

tucibomba

JT: Nikomu prosim nerad aky ma ciel, kolko ma schudnut atd.Napisal si,ze 58kg je maximum pre peknu postavu.Teda ak baba meria 180cm alebo 155cm stale 58kg?Trosku divne.A osobne ja sa citim krajsia a pritazlivejsia ako niektore vychudnute baby,ktore nemaju ani zadok ani prsia.

JT

asdfghjkl - tak ty nepoučuj, ja viem čo mám robiť.
Ale ty ZUJKA za všetko môžeš keby tie sprosté keci rozprávame cez ICQ tak sa to KIERI nedotkne, ale ty nie my tu musíme zaspamovať celú stranu, lebo Kieru to isto zaujíma, ty za všetko môžeš. No aj ja, ale len z časti. A teraz akože rýchlo na záchranu si Kiere napísala, že čo má robiť, ale do teraz ťa to nezaujímalo. Aj tak už isto vie, že čo má robiť. Všetkú vinu ste tu hodili na mňa, ale vidíte sami, že o čo Kiere išlo. Ale Kiera ešte dúfajme, že príde.

zujky

slniecko: ja som nepotrebovala vela... ide mi skor o sumernost postavi,kedze som taka ,,hruska". Naozal ,,len" par kg. Mozno 4 ...ale som dost malicka. A aj preto mi to ide pomaly,kedze nemam vacsiu nadvahu..
Ale verim,ze proste toto su aspon tie najzakladnejsie zasady,ktorych by sme sa pri chudnuti mali drzat:-).

ZUJKY

Ahoj JT. No ty si tomu dal. Vyhnal si ju z vlastnej temy. Ja nespamujem.. len som branila kieru pred tebou a neskor som sa s tebou nakoniec zakecala. Samozrejme,ze mam icq...mail.. a pod.,ale ja sa tu neplanujem zoznamovat,tak asi preto hned kontaktne udaje nerozdavam,chapes:-).
Kiera, isto verim,ze sem este nakuknes.. a chcem sa ti v mene svojom ospravedlnit..ale sebakriticky musim uznat,ze som nic neurobila.

No a par rad odomna:
(ulne otrepane,ale ZARUCENE:-))
-ziadne sladke,bublinkove blbosti..
-nejest vecer
- ranajkovat
-jest denne viac krat a MENSIE PORCIE
- sladkosti, vysmazane, biele pecivo vylucit
-pohyb
-zeleninku jest
-pit vela tekutin

hm..no neviem...toto MNE osobne zabralo:-)... .
Drzim palce..chod si za svojim cielom . . .

asdfghjkl

JT- ahoj pocuj cela by som ta len poprosit aby si bol trochu citlivejsi ved chuda kiera ako keby nieco zle spravila ze si veri a je na seba hrda... ved to je len dobre ...... ona fakt cela len nejaku radu...... sak si uvedom ake bolo tazke tebe pribrat a toto je rovnako tazke mozno tazsie to fakt neviem a mozno menej .nemyslim ze ti niekto hentak rozpraval ze to nezvladnes a podobne......... ako sak moze byt pravda ze si dobry chalan ale si trochu necitlivy nezda sa ti?.......... alebo aspon tuto na nete lebo fakt si jej pekne veci nenapisal.......... no oki ja som len to chcela......

JT

KIERA veď sa neurážaj, na každom fóre je nejaký spam. Zo Zujkou sme tu zaspamovali jednu stranu, ale to len preto, že nemá mail ani icq, alebo nechce dať to je ten pravý dôvod. Tak sa pochvál koľko máš kg? Taký pekný slogan máš a chceš túto stránku nechať bez teba. Kiera veď sa podel aj z ostatnými s čím sa tešíš aj ty. A ináč si dosť vulgárnu povahu, neviem či s ňou dojdeš až do cieľa. A ty Tučbomba ten ciel máš príliž malý, mala by si si dať 58, to je také maximum pre peknú postavu.